Byler bayanlar işten çıktım 2 aydır evdeyim nerdeyse dışarı çıkmaktan korkuyorm yürüyüşüm biraz heycanlı oldu?

yanı yazgelıyor bunu atlatmam ıcın dısarımı cıkmam lazım sureklı :) :)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Elemanonline. com diye bir site var oraya üye ol

0|0
    0|0
    • #Sorankardes bendede cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• Sevgilim olmadı ama hiç

• @muratalkan37 kız yanıma gelince başim dönüyorum aşk dan dolayi galiba

Erkekler Ne Diyor 2

• Buna zorunlu değilsin koşu parkında 15 dk koş sonra eve gel johnny sinsin programı var çok zor ama güzel onu yaparsın.

0|0
    0|0
  • çıkma kanks boşver evde yatmak iyi

0|0
    0|0
    • 1 ay daha yatarsam kafayı yıcem :D knkay

Yükleniyor...