Sizce Türkiye'nin en büyük sorunu nedir ve nasıl çözülebilir?

Malumunuz üzere ülkemizin içeri de ve dışarıda çok sorunu var bu sorunların sizce en büyüğü nedir ve nasıl çözülür?

Anket size göre yapılmıştır. Anketteki sorunların yanındaki cümlelet genelde bu sorundan yakınan kimselerin cümeleleridir.

• k*rt sorunu bunları süreceksin
    31% (4)33% (3)32% (7)Oy Ver
  • ümm*tçilik sorunu araplar ve kürtler zaten hiç hain değil. s
    0% (0)11% (1)5% (1)Oy Ver
  • keM*Listlik sorunu hükümet ne yaparsa yapsın kötüdür zaten. s
    0% (0)22% (2)9% (2)Oy Ver
  • kom*nizm sorunu savcımızın moskoflar tarafından şehit edilişinin 1. yıldönümü
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • suriyeli ar*p sorunu bunlar yüzünden azınlık kalacağız
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • adaletsizlik sorunu adalet yok
    38% (5)34% (3)36% (8)Oy Ver
  • özgürlük sorunu bu ülkede yeterince özgür değiliz.
    15% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Terör ve soysuz gençler en büyük sorunumuz

0|2
    0|0
    • Abla bence gençlere suç bulma. Ben canlı bomba dahi olurum ama bu milletten de devletten de ülkeden de bir umudum kalmadı artık. Ben öleceğim bu ümmetçiler kürtlere gene kardeşim diyecek kemalistler insanlık vs diyecekler bunların verdiği ve vereceği tavizler yüzünden benim ölümüm bir poka yaramayacak anladın mı? Peki madem öyle ben neden bu ümemtçiler için öleyim neden bu kemalistler için öleyim?

Kızlar Ne Diyor 3

• Surmek yakmak yikmak zihniyeti bu hale getirdi
    Adalet olsa hersey cozum bulur.

0|0
    0|0
    • Sürmemek yakmamak yıkmamak bizi bu noktaya getirdi Atatürk zamanında kürt sorunu var mıydı? Hayır yoktu peki neden?

Atatürk yaktı yıktı sürdü kafalarına vura vura adam etti bunları.

• Burasi fethiye cikis yok falan deme simdi 😄

• Fethiye bölücülerin barınamadığı tek ege ilçesidir :)

• Özgürlüğü falan boşverde biz ÜLKE bile değiliz ya

0|0
    0|0
  • Kürtler araplar ermeniler gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkiye'nin sorunu Kürt ya da ümmetçilik değil... Ülkenin sorunu bu tür sorularda olduğu gibi kışkırtıcı paylaşımlar ya da söylentiler.

0|0
    0|0
  • Herkesimde dibine kadar var olan ağır cehalet varken bu ülkeden hiçbişey olmaz.

0|0
    0|0
    • Haklısın ülkenin kemalistide ümmetçisi de ülkücüsü de cahil.

• Milliyetçi olduğunu söyleyip 'İslam'dan önce türk tarihi mi vardı, İslam ile yüceldi türkler' diyerek kendi milletini aşağılayan adamlar var bu ülkede.

• Türk milliyetçisi olduğunu söyleyip gürcü tayyibe oy veriyorlar bunlar cahildir. Bu ülkede en aydın kesim Türkçülerdir. Adamlar ırkçı ama samimiler ülkücüler gibi değişik değiller

• Din sorunu , Milliyetçi köpek gibi havlama sorunu.

0|0
    0|0
    • kapa çeneni solcu kafir köpek

• Araştırırsan görürsün ırkçı it ;)

• Anca böyle kendinizi tatmin edin. Nice isimsiz Muhsin Yazıcıoğlu Abdullah Çatlılar vardı. Hala bunun acitasyonunu yapıyorsunuz. Muhsin Yazıcıoğlunun her ölüm yıldönümünde aynı sözlerle komünist avcısı başkanımıza küfürler ediyorsunuz. Her neyse solcu g*vat bir it olduğun için ananın damına atıldın !

• işsizlik kanka

0|0
    0|0
  • adalettttt

0|0
    0|0
Yükleniyor...