Artık tükendim, ne yapabilirim?

Nereden başlayacağımı bilemiyorum aslında.22 yaşında pasifim, görünüşümden de rahatlıkça anlaşılıyor zaten.Üniversite mezunuyum ve şu anda istemediğim belki de benim durumumdaki gibilere en uzak resmi bir işle meşgul olmaya çalışıyorum ama her gün ağlayarak gidiyorum. Bu zamana kadar hiç ciddi ilişkim olmadı, hep okulumda derslerimde birisiydim, başarılıydım ama içimde hep vardı tabii ki. Ailem beni biliyor ama hepsi bilmemezlikten geliyor. Şu zamana kadar hiç cesaret edemediler konuşmaya. Şu an aramız hepsiyle çok kötü, hiçbiriyle konuşmuyorum.3 tane çok iyi,çok yakın arkadaşım var ama bana uzaklar artık sadece telefondan görüşebiliyoruz.4 senedir benimle ilgilenen birisi vardı internet ortamında. En sonunda o kadar yalnız ve çaresizdim ki buluşmasını kabul ettim, kendisi 36 yaşında ve maalesef evli. Geçen ay buluştuk ve ona bağlandım, beni hiçbir şey için zorlamıyor çok anlayışlı, kültürlü ve kibar birisi. Şu an işi nedeniyle yurt dışında ve 1-2 ay daha burada olamayacak. Olsa da artık devam etmeyi düşünmüyorum çünkü evli ve geçmişinde benim gibilerle ilişkisi var. Ben bunları asla kabul edemem belki saçma ama benim için olduğu gibi onun için de ilk olmalı. Ama ona bir yandan da bağlandım, ne yapacağımı bilemiyorum açıkçası bana çok iyi geliyor.. Belki de ona karşı ilgimin sebebi yalnızlık ve çaresizliktendir, herneyse. Artık o kadar çok tükendim ki yaşamak istemiyorum, küçükken de intihar etmiştim ama kurtuldum. Açıkçası şu anda ne yapacağımı bilemez bir durumdayım, işime odaklanayım diyorum ama hiç sevmiyorum mesleğimi, ben de insanım 22 yaşıma geldim ve hiçbir ilişki yaşamadım hep kendimi engelledim,çok fırsatım oldu ama hep çekindim.. Artık ben de mutlu olmak sevgilimle gezmek, eğlenmek istiyorum ama bunun mümkün olmadığını da biliyorum. O yüzden artık ne yapacağımı bilemez durumda ve boşluktayım

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Konusalim yeni dostun sırdasin ben olurum sende bana olursun tamam mi

0|1
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Askeri personel olmalısın

0|1
    0|0
    • Ben resmi bir işle meşgulüm orada bile kendim olamadığım için mutsuzum diyorum askeri personel mi ol diyorsun? Ben askere nasıl gitmesem acabanın derdindeyim...

• Yok askeri personel sandım sadece. Neyse s et

Yükleniyor...