Pardon Arkadaşlar Bütün Herkez Bir Bakabilirmi?

Gösteriş ve Riyadan Allah'a Sığınırım. Fakat Burada Karşılaştığım ve Muhatap Olduğum Bazı Kardeşlerim Bana; "Seninde Beynin Yıkanmış, Sözde Müslümansınız, İnsanlarla Rabb'inin Arasına Girmeyin, Sakallı Cübbeli Geziyosunuz," Falan Filan Gibisinden Hakaret İçerikli Yorumlarda Bulundular. Bulunanlar Oldu.. Allah Cümlemizi Islah Etsin Fakat Size Sormak İstiyorum;
"Yıkanmamış Beyinler Nasıl Oluyor?" "Madem Bizim ya da Benim Beynim Yıkandı Yıkanmamış Beyin Nasıl Oluyor?"
Allah'ı Tavsiye Ettim Diye Bana Bu İthamlarda Bulundular. Soruyorum Size Nasıl Oluyor Yıkanmamış Beyin?

Bismillahirrahmanirrahim
"(İnsanları) Allah'a çağıran, iyi iş yapan ve "Ben müslümanlardanım" diyenden kimin sözü daha güzeldir?"
Fussilet suresi 33. Ayet.

1|1
6|9

En İyi Kız Görüşü

• İnancın ya da görünüşünle ilgili duydukların tamamen saygısızlık örneği. Seni bunu yapmaya itenin kişisel bir çıkar olması mümkün değil. Altında muhtemelen saf iyi niyet var. Ama mesele belki üslubundur. İnsanlara eleştirel ya da ısrarcı yaklaşıyorsan ters tepmesi normal..

0|1
    0|0
    • Müslüman Elinden Dilinden ve Belinden Emin Olduğundur. Vallahi Tamamen Tevazu İle Yaklaşıyorum. Fakat Allah Onların Kalbinden Rahmeti Çekmiş Beni Tersliyorlar..

En İyi Erkek Görüşü

• Ben söylüyüm kardeşim sana beyni yıkanmamış ne oluyor biliyor musun. Eğer laiksen ve m. kamalı seviyorsan ve de AKP li değilsen Erdoğan'dan nefret ediyorsan, Erdoğan gitsinde ne olursa olsun diyorsan, İnsanların başörtüsüne saçına sakalına takkesine karışıyorsan, biz çağdaş bir ülkeyiz deyip çağdaşlığı sadece orasını burasını açmak olarak biliyorsan, Allah'tan ve Peygamber'den bahsedene gerici yobaz diyorsan beynin yıkanmamıştır. Cillop gibi bir beynin vardır az kullanılmış sahibinden temiz 2. el...
    Allah sana ve senin gibi olan kardeşlerimize yardım etsin. Ahir zaman ümmetiyiz...
    Selametle...

1|2
    0|0
    • Din Samimiyettir Dedi Allah Resulü.. Allah Senin Bu Samimiyetini Günahlarına Kefaret Kılsın ve İki Cihandada Güzellikler İhsan Etsin İnşâAllah.. Ne Olur Bana Dua Buyur. Allah Zerreden Aleme Razı Olsun #Veddua..

• Amin kardeşim. Allah hepimizden razı olsun. İnşallah senin için de dua etmeye çalışacağım.

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanlar herşeyi konuşur. Bu bir.
    Ve bu devirde genelde maalesef muslimanligi yikanmis beyin olarak görüyor bazi insanlar. Senin uapacagin su kardeşim. Neyi doğru biliyorsan o yolda ilerleyeceksin ayagina takilan cakil taslarina da önem vermeyeceksin. Sen imanindan eminsen başkaları seni ilgilendirmez. Sen görevini yaparsin gerisi. Rabbimin takdiri. Selametle..

0|1
    0|0
    • Bana Dua Et Olurmu.. Allah Bizleri Tebliğden ve İrşat'dan Geri Koymasın. Yardımcımız Olsun İnşâAllah.. Bir gün Bu Ümmet Yeniden Bir Araya Gelecek ve Medine Zamanını Yeniden Yaşayacağız.. Dua Et Allah Ümmet-i Muhammed'e Yeniden Birleşmeyi ve Dirilişe Geçmeyi Nasib Etsin.. Allah Senden Razı Olsun Saol

• Amin kardeşim amin. Allah hepimizden razi olsun

• Amin ecmain.

• Allah InsaAllah hepimize dogru yolu gosterir ve tum kalbimle bu duayi soyluyorum, eger biz beyni yikanmis oluyorsak Muslumaniz diye InsaAllah hepinizin beyni yikanir :)

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • En sinir oldugum hareket. Sana noluyo arkadasim? Insanlar neye inanmak istiyorsa inanir. Kaldi ki sana mi dustu Allah'a cagirmak? Kim oluyorsun sen? Madem cok Muslumansin kendi dinine bak, burda insanlarin inanclarina karisma. Yeter bir bitin artik. Her insan kendi dinini kendi bulur bunu ogren ilk once.

0|0
    0|0
    • Allah sizi ıslah etsin.. Ecdadinizi Dedelerinizi Unutmuşsunuz. Sahabeyi Peygamberi Unutmuşsunuz. Allah Bunun Hesabını Hepimizden Sorar. Verebilecek Bir Cevabim Olsun Diye, Son Nefesime Kadar İnsanlara Hakk'ı Tavsiye Edip İyiliğe Çagıracağım.

• Neyin hesabini kimden soruyor? Benim biseyi unuttugum yok peygamberlik son peygamberle 632 de bitti sene oldu 2016 bence unutan sensin. Umarım sen ıslah olur da kendini bu kadar buyuk gormeyi birakirsin.

• Yahu sen dedeni unutmamissin anladım. Ancak Ebu Cehilin Torunları Senin Gibi Düşünür. Yazık Vallahi Yazık. Böyle ergenlik olmaz.

• herkez değil herkes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• imanını sorgulamadan kabul etmiş ve içindeki onca biat ve yanlıştan habersiz yaşayan kılı peçeyi din sananlar bolca oldugu icin yıkanmılş kısmına girebilirsin aslında seni eleştirene kızma sevin çünkü gelişim eleştirilmekle olur allah bile kendini sorgulatıyor..

0|1
    0|0
  • Sen gercekten musluman isen bu dediklerinde samimiysen once bu rte yi sorgularsin peygamber efendimiz bile eleştiriye sorgulamaya acikken kim oluyorda kimse birsey diyemiyor kimileri tapiyor kimileri peygamber diyor izle acilis konusmalarini yeni kapıdaki. Sen istedigini giy ne dersen de yap ama enazindan haksizligi dile getirmelisin. Bunu yapmiyorsan sadece sozde Müslümansin kusura bakma.

Atatürke dil uzantanlarin hic biri Atatürk kadar dindar degildir.

0|0
    0|0
    • RTE ile ne alakası var konunun? Benim Derdim İlam Ümmet. Hala Siyaset Pesindesiniz Yapmayın Kardeşler Bırakın Onu Bunu Allah Herşeyi Görüyor Kendimize Gelelim ve ResulAllah'in sünnetlerine tabii olalım.. Boşverin siyaseti Ataturku Sevenler Gerçek Müslüman mı Oluyorlar.

• Kardesim sen takma o tarzda insanlari bes parmağın beşi bir değildir sen insanlari iyilige durustluge davet etmekten vazgeçme Müslümanlik bu demektir zaten her koyunda kendi bacagindan asılır

0|1
    0|0
    • Allah varya senden razı olsun İnşâAllah. Bak gönülden gelerek dua ediyorum sana kardeşim. Vallahi sen bizim yanimizdasinya Allah'da senin yanında kalbinde hazır ve nazır Bulunsun İnşâAllah.. Dua ile.

• Amin cumlemizden Allah razi olsun kardesim sağolasın

• takma onları sen ya onlar kıçımın çağdaşları

0|1
    0|0
  • imam bildiğini okur dostum. hak ile batıl arasında çekişme kıyamete kadar sürecek. hak her zaman galip gelir. selametle

0|1
    0|0
  • Öncelikle başlığı düzelt kardeş herkez değil herkes. Bu ülke malesef böyle sen ona allahı tavsiye edersen o da sana beynin yıkanmış der. nice insan kalplerinde allahı her an taşır ama dışa yansıtmadıkları için dinsiz olarak yaftalanır eminim sende yapmışsındır bunu. Allah o insanın kalbine girecek kudrette emin ol. İnsanlara karışmayın artık inanan inanmayan herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun kardeşim. Allah Resulü dayak yedi taşlandı hakaretlere maruz kaldı ama tebliğden irşat'dan vazgeçmedi. Neden Yaptıki bunları ozaman? Haşa Allah o kâfir ve azgın olan topluluğun kalbine girecek kudrete sahip degilmiydi?
      Ahir zamanda Efendimin sünnetini terketmeyecegim. Bizler bu ümmetin kardeşleriyiz. Ben İmanın Tadını nasıl alayım başka bir kardeşim Allah'tan bir haber yaşıyorken?

• Sen birde bu ayeti Kerimenin tefsirini ve ne olay üzere nail olduğunu araştır ondan sonra gel buraya gorus yap tamam mı. Sahabe neden tebliğ yaptı ozaman? Neden günümüzde insanlar tebliğ yaparak cihad ediyorlar. Biz kimsenin imanini sorgulamayiz. Biz çağırmak ve Tavsiye etmekle mükellefiz. Faidesiz ilimler alma Allah'a yalcar ki faideli ilim Nasib Etsin. Vesselam

• Yorum istedin yaptık. Hala benim inancımı sorgulamaya çalışıyorsun ve kabalaşıyorsun. Beynin yıkanmış senin :)

• sen millete bakma 1920lerden günümüze gören kıskançlık, işine gelmemezlik yaşanıyor

oysa bilmiyorlar bir müslümanın görevi yaşam gayesi gereği dinini insanlara anlatmaktır. Ecmain

0|0
    0|0
  • Kardeşim işine gelmeyen onu diyor. Beynin yıkanmış diyor. Boşver. Onlara göre biz yobaz, pisliğin tekiyiz. İstibraya bile dikkat eden bizleriz ama onlar affedersin ayakta yapıp donu direk çekince onlar temiz oluyor. Değişik bir düşünce

0|0
    0|0
Yükleniyor...