Birini sevmeye başladığınızı nasıl anlarsınız?

Sevmek, aşık olmak, birinden hoşlanmak, bu duyguları hissettiğinizi nasıl anlıyorsunuz? Yani sizde ne gibi etkiler bıraktığında "evet, seviyorum" diyebiliyorsunuz?
Birini sevmeye başladığınızı nasıl anlarsınız?

0|0
16|33

En İyi Erkek Görüşü

• -dünyanın herhangi bir yerinde senden habersiz yıllarca yaşamış o kişiye, bütün hayatını anlatmak istersen eğer,
    -bir restoran' a gittiğinde yarım saat menüye bakıp' ta, gelen garson ne yersiniz diye sorduğunda, aslında elinde menü, aklında o olduğunu anlayıp, garson' a ben biraz daha bakıyim diyorsan eğer,
    -çok ufak bir olasılık olmasına rağmen, belki rastlarım ümidini satın alıp, onu en son gördüğün yerlerde, kendini anlamsızca dolaşır bulursan eğer,
    -içinde, onunlayken onu kaybetme korkusu, ondan uzakken de ona kavuşma ümidi taşıyorsan eğer,

sevdiğini anlarsın, prenses...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Istemesen de surekli aklina gelir ve bir daha gun boyunca cikmaz. Bir tek uyuyunca unutursun ama sabah gozlerini acar acmaz uykunun intikami fazlasiyla alinir Ve bu dongu boyle surup gideeer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Her fırsatta onu görmek istiyorsa...
    Her fırsatta sesini duymak istiyorsa...
    Her fırsatta dakikaları kovalayıp onunla konuşmayı istiyorsa...
    Her fırsatta onunla gülüyor, üzülüyor ve zaman zaman da düşünüyorsa...
    Ve kafasının içinde sürekli onun adı yankılanıp siması aydınlanmaya başlamışsa o kişiden hoşlanma evresi geçilmiştir. Artık, sevmeye ve benimsenmeye başlanmıştır.

1|0
    0|0
  • Axikcasi hiç aa bu sekilde susunuyrm demekki seviyrm diye hesap yapmiyrm.

1|0
    0|0
  • Onu bende anlayamıyorum

1|0
    0|0
  • x gibi değer verirsem anlarım

1|0
    0|0
  • Düşüncelerimde bir çok şeye kendimden önce onu dahil ediyor ve onunla daha güzel olduğuna inandığımda...

1|0
    0|0
  • Gülüşünü görünce tebessüm etmem, kalbimin hızlıca atması, canım sıkkınken bile gördüğümde yüzümün gülmesi, yanında olduğumda huzurda hissetmem gibi.

1|0
    0|0
  • onu gördüğünde azın kulaklarına varıyorsa kesin aşıksındır :)

1|0
    0|0
  • Dusunuyosam seviyorumdur

1|0
    0|0
  • Her an yüzünü hatırladığımda ve bu düşünce aklımdan çıkaramadığım zaman

0|0
    0|0
  • ona bakarken konuşurken falan beynim mutluluk salgılıyorsa seviyorum demektir.

1|0
    0|0
  • Sacma sapan hareketler yaparim. Orn. O aklima geldikce mal gibi siritirim, ask muzikleri dinlerim, hep onunla konuşmak isterim

0|0
    0|0
  • İlk başta pek ilgilenmemiştim sonra sosyal medya hesaplarından resimlerine baktım 1 hafta boyunca. Adeta tutuldum çarpılmışa döndüm ama sanırım sevgilisi var. O yüzden umutlarım çabuk tükeniyor.

0|0
    0|0
  • Seni Seviyorum Hayatımda 1 Kere Dedim Sakız Gibi Diyemiyorum Herşey Sözmü Kelammı Bence Değil

0|0
    0|0
  • Onu görünce heyecanlanırım başkalarıyla konuştuğunu anlayınca kıskançlıktan öldürüm bunlar en büyük belirtileri

0|0
    0|0
  • Kiskanmaya basladigin an

0|0
    0|0
  • Onu düşünür

0|0
    0|0
  • Kelebekler uçuşuyor çiçek ler acıyor böcekler kacıyor ayular uyaniyor yokla ozaman baharın gelişini alıyoduk demi karıstırdım bilemedim simdi

0|0
    0|0
  • eğer günler ilerledikçe kız aklımdan çıkmıyor onu düşünmeden yapamıyorsam aşık oluyorum demektir

0|0
    0|0
  • Yemek yerken heyecan yapiyorum :D

0|0
    0|0
  • kalp çapraz atmaya başlar :D

0|0
    0|0
  • Gözün tlf olur ha çaldı çalacak mesaj gelecek Mutlu uyur Mutlu kalkarsın görünce gözlerinin içi güler vb

0|0
    0|0
  • anlamam

0|0
    0|0
  • Geç farkına varıyorum açıkçası zaten o zamana kadar benden vazgeçmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • Ayteni düşündüğüm zaman hissediyorum ama ayten hissiz ayten duygusuz ayten ruhsuz

1|0
    0|0
  • BİRİNİ SEVDİĞİNİ ANLAMAK BAKTIN ÇOK KISKANIYORSUN HEP ONU TAKİP EDİYORSUN BU BİR AŞKTIR AMA ONU ELDE ETTİKTEN SONRA DUYGULARIN ARTIK ONA KARŞI ZAYIFLIYOR VE İLGİ DUYMUYORSAN BUNUN BİR HEVES OLDUĞU ORTAYA ÇIKMAKTADIR..

0|0
    0|0
  • Anlarim ne bileyim mutlu olurum

0|0
    0|0
  • Aklımdan çıkmıyorsa hiçbirşeyi unutmuyorsam derim.

0|0
    0|0
  • İlişki bitiyor gidiyor anlayamıyorum 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Sen o, o sen olunca..

0|0
    0|0
  • Aklina gelir, napiyo diye dusunursun.. o andan sonra bilki biseyler var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 15

• Onu gördüğümde heyecanlanıyorsam anlarım

1|0
    0|0
  • Mesela sürekli aklımdaysa telefon her çaldığında heyecanla bakıyorsam o mu diye ve kıskanmaya başlamışsam tamamdır diyorum 😄

1|0
    0|0
  • Onunla sürekli konuşmak istersem abayı yakmışımdır 😂 durmadan mesaj atıp sürekli konu bularak 😀

1|0
    0|0
  • Onu surekli dusunersem, onunla yazisinca ya da konusunca mutlu oluyorsam onu sevmeye basliyorum demektir

0|0
    0|0
  • Kendimi oldgumdan cok mutlu hissederim

0|0
    0|0
  • Keyfim yerindeyse durduk yere kendi kendime gülüyorsam

0|0
    0|0
  • Onsuz yapamamaya basliyorum. Her an her dk onunla konusmak, gormek istiyorum. Butun derdimi sevincimi heyecanimi herseyimi ona anlatmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • gordugunde istemsizce kendine çeki duzen veriyosun. Gozunu ondan alamiyosun. Uzaktan onu guzel ya da cirkin yonleriyle eleştiriyosun (kendi içinde) kalbin istemsizce hizlaniyo 😊

0|0
    0|0
  • Gözlerime baktığımda ışık görüyorum

0|0
    0|0
  • Sevdiğimde cevaplayacağım.

0|0
    0|0
  • Kaybettim ben o duyguları hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • sanırım ben de :/

• umarım düzelir. pek sanmıyorum ama işte :/

• Sen 23 yaşında böylesin ben 18 yaşında böyleyim bilmiyorum düzeleceğini sanmıyorum çünkü benim deger verdiğim şeydir sevgi sevmek ancak artık degersizlestirildigi için benden uzak Allaha yakın diyorum

• Midem bulanıyor ve karnın ağrıyor

0|0
    0|0
  • Kimseyi sevmem

0|0
    0|0
  • İçimde kelebekler uçuşuyodu😏

0|0
    0|0
  • altıma sıcacak gibi heyecanlanıyorsam anlarım :D

0|0
    0|0