Bana kitap hediye etmek isteyen bir hayırsever var mı :) :D?

Yalnızlık çekiyorum ve kitaplara sığınıyorum 8 tane kitap getirttim ama harçlığım bittiği için kitap alamıyorum bana kitap hediye etmek isteyen var mı ya :( :D
Aslında birbirimize kitap gönderebiliriz takas gibi yani mantıklı bence :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• postaneyle gonderirken icinde kitap oldugunu soyleyince indirimli gonderiyorlar. gondermek isterdim. bende kitap okuyorum ama 2-3 ayda 1 kitap anca o yuzden cok genis bir kitap hazinem yok.

0|0
    0|0
    • evet biliyorum genelde 3 buçuk tl filan istiyorlar.
      Zamanın mı yok okumak için?

• okumak icin ek bir zaman harcamiyorum. daha cok konunun devamini bitirip bidahaki okuma istegim gelince devam ediyorum şu an ucurtma avcisini okuyorum. içinde bir konu vardi cok canımı sıktı biraz ara verdim yoksa sinirleniyordum, o konu yuzunden. şu an yarisindayim ve 1 ayı gecti

• uçurtma avcısı evfanedir bende. Ama kendi fikrimi söyleyeyim, khaled hosseininin diğer kitabı olan ve dağlar yankılandı veya bin muhteşem güneşte aynı tadı alamayacaksın. Benim için tam bir hayal kırıklığıydı.
      Olması gereken de o zaten, okuma isteğinin gelince okunması. :) Diğer türlü kendini mecbur hisseder insan, oysa kitap okumak özgürlüktür. :)

Yükleniyor...