Derdimi paylaşabileceğim arkadaşım veya dostum yok bana yardımcı olabilirseniz sevinirim ciddiyim?

Bir abim var bana hep aşalayıcı kelimeler kullanıyo tartışırken normalde öyle ama okadar fazla değil sonrada hiç birşey yokmuş gibi üste çıkıyo öyle kelimeler kullanmıyorum diyo."sosyal birisi değildim işte daha yeni yeni sosyalleşmeye çabalıyorum kelime hazinemi geliştirmek için de kitaplar aldım okumak için" abime kitap falan aldım onları göstereyim dedim iyi dedi her kavgada bir derdin olur abinle paylaşırsın ya ona anlattıklarımı benim yüzüme çarpıyo canımı sıkan ne varsa hep onları atıyo ortaya çok kötü moralim bozuluyo bu moral bozukluğuda direkmen yüzeme yansıyo " sevmediği bir arkadaşı var hep onla kıyaslıyo aynı ondan farkın yok diyo o gibi malsın bir halt beceremessin diyo baya taktı bana kafayı adam gibi cümle bile kuramıyosun diyo saten kendimi geliştirmek için uğraşıyorum bunları bana söyleyince hepten moralim sıfır oluyo annem bana bişey söylese kızmasa bile araya atlıyo bişeyler söylüyo gavga çıkarıyo sonrada ona bişey söyleyince de eyvah eyvah diyo tabi onu gıcık şekilde moralim altüst oldu derdimi anlatabileceğim arkaşaım dostum yok oyüzden sizinle paylaşmak istedim yardımcı olur musunuz bana lütfen?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Abinin söylediklerine dayanarak kendini yıpratma derim o senin abin bir kulak dan girsin diğerinden çıksın misali yap derim sanırım oda yaptığının farkında değil dir her kardeş arası böyledir kitap okumakla çok iyi yapıyorsun fakat onun haricinden arkadaşlıklar konuşabiliceğin birileri olsun derim bilirim bu devirde zor birşey ama sağlığın piskoloji için iyi gelir

1|0
    0|0
    • doğru söylüyosunuz konuştuğum arkadaşlarım var ama bilmiyorum ki güvenemiyorum da

• Doğru söylüyosunuz teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Fazla ciddiye alma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim abimde bu kadar değildi ama beni hep küçük görürdü sen beceremezsin sen yapamazsın hani bana güveni yoktu başkalrından örnek verirdi bana özgüvenimi çok kırdı zamanında seni anlayabiliyorum abinin yaşı kaçtı yanlış anlama ama canım biraz galiba benim kinde de aynı sorunlar vardı

1|0
    0|0
    • 21 yaşında benden 3 yaş büyük

• kardeşim abin daha ergen umursama onu takma boşver gitsin sen onu ne kadar umursarsan o kadar seninle uğraşır söylediklerini yoksay o yokmuş gibi davran kendini pislikmiş gibi hissederse düzelebilir 21 yaşındaki birisi hayat konusunda en kadar bişey bilebilir kendi çok akıllı biriymiş gibi davranıyo dediğim gibi umursama moralini bozmasına izin verme

• Daha yaşın küçük galiba, abinin de yaşı küçük, biraz büyüyün o zaman düzelir herşey benim de abim ile aynı problemlerim vardı eskiden. Zamanla düzeldi.

1|0
    0|0
  • Abinle fazla zaman gecirmemeye calis. Yani o evdeyken sen odana gec ya da disari cik. umursamaz olmaya calis. Burda uzulecek olan sen degil abin olmali. Ne kadar kafana takarsan o kadar psikolojin bozulur

1|0
    0|0
  • Yardım edebilirim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...