Sınıf arkadaşlarım bana düşman oldu ne yapmalıyım?

bir kiz var birde 4 kişilik grubumuz vardi gruptakiler bana soğuk davraninca bende o kizla samimi oldum onlada kavga ettik siniftakilere onla konusani oldururum dedi sonra grupla sattim diye kavga etmişiz o kiz dedi diye konuşmuyorlar sanmistim o bahsettiğim kizla takilmak istemiyolardi ama sirf benim inadima yanlarina aldilar neyse bilmediğiniz şeyler var benimde çok ustume geldiler hakli olmama rağmen özür diledim sonra baristik yine eskisi gibi olduk sonra soğuk davrandilar hakli olsamda olmasamda her türlü ben özür diledim kusmesinler diye. Sonra bir derstte siniflar ayrildi diğer kizla takildim biraz geldi kusmedin da kanka dedim sarildim la yok dedi o takildigim kiz o kadar tuzaklar kurduki bana ben yinede sevdigiyle baristirdim agliyodu sevincten ölecekti ciddiyim üstüne üstlük başka sevdiğine ayarladim hep nankörlük yapti grup benle kusunce yine yalniz kalacaksin dediler igreniyorum senden dedi bir tanesi. Takildigim kizda onla takilmaya basladi kizlarida benden uzaklastirdi vede durup durup takiliyo dalga amaçli ne yapmaliyim. Susuyorum susuyorum ama yeter

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Başka arkadaş bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...