Kızınız 10 yaşında size gelip ben kapanmak istiyorum dese cevabınız ne olurdu?

hangi siyasi düşüncede olursanız olun hangi yaşam tarzına sahip olursanız olun hepsini bir kenara bırakın ve sadece anne-baba olun. kızınız bir akşam size geldi ve kapanmak istiyorum dedi. ne derdiniz?

kızınız 10 yaşında size gelip ben kapanmak istiyorum dese cevabınız ne olurdu?

0|2
14|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Dinle aram yok. Zerre sevmem de.

Ana kızım gelse kapanmak istiyorum dese kapan derim. Sert çıkışların alemi yok. Oyun gibi oynar bırakır bir sğre sonra zaten...

Ama bir yandan da bunu onun aklına kim sokmuş kurcalar gider o kişinin canına okurum.

0|0
    0|0
    • bir de Trabzonlu olacak.

• @Komutan_alemdar dedi komutan bayrak tutan engin bilgi ve deneyimlerine ulvi dünya görüşüne dayanaraktan.

• Bir çekememezlik hissettim trabzona karşı ama neyse. Genel itibari ile konuşur konuşur susarlar @sonpazil cevap vermeye gerek yok. Hem trabzonluyum hemde düşüncen son derece mantıklı. Boşver %1 anlamalarına yetmiyor demekki

• Psikyatriye gotururm.

0|1
    0|0
    • Farklı olana deli muamelesi yapacak son kişiydin aslında.

• @sonpazil psikyatri deli olanların gittiği bir yer değil ki. Zaten herkesin gitmesi gerek duzenli olarak.

Cocugum yetiskin oldugunda kapanmasına bir sey diyebilme hakkım olmaz. Ama 10 yasinda bir cocuk kapanıyorsa, arkadasından falan gormustur. "Cinsel obje olmamak" nedir bilmez, kapanmasının bir sebebi olmaz. Ayrıca 10 yasinda bir cocuk cinsel obje olamaz dolayısıyla erkekleri tahrik etmemek icin bedenini kısıtlamasına goz yummam.

• Çocuğum kimlere maruz kalıyor diye endişelenirim.
    Zira birinin etkisi altında kalmadan böyle bir şey söyleyemez. O kişiyi bulur ve çocuğumla etkileşimini keserim.

0|0
    0|0
  • öncelikle bu karara nasıl vardığını sorgularım ki herhangi birinin mi ona bir şeyleri dikte edip etmediğini öğrenmek için. sonrası elbette senin tercihin saygı gösteririm deyip daha fazla bu konuda araştırma yapmasını söylerim

0|1
    0|0
  • Açıkçası sevinirim ve bu düşünceye nasıl varmış öğrenmeye çalışırım.
    Ve daha sonra ona kapandığı için birkaç birsey alırdım.

0|1
    0|0
  • izin verirdim açılmak isterse de aynı şekilde çünkü yaşamalı

0|0
    0|0
  • Tabikide saygı gösteririm hatta sevinirim

0|1
    0|0
  • Mutlu olurum, izin veririm.

0|1
    0|0
  • Acikcasi bilincli bir sekilde kapanmak isterse cok mutlu olurdum ama ona yinede kapandigi zaman yapmasi gereken seyleri duzgun bir sekilde anlatirim kapandigin zaman bunlari bunlari yapmak zorundasin simdi kapanip ilerde acilmak isteyebilirsin bu sana zor gelebilir tarzinda konusurum baktim kapanmayi hâlâ istiyo tamam canim kizim derim ufaktan kapanmaya yonelik seyler yapmasina yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Tamam derim

0|0
    0|0
  • bir çocuk bunu diyemez. 10 ysındaki kız seksten anlamıyorsa dindende anlamaz hele türbndan asla

0|1
    0|0
    • Çocuklar çecresinde n2 varsa sünger gibi çeker öğrenir. 4 yaşındaki kuzenim annesi ablası eve her erkek gelende gidip başlarını örtüyorlar diye eve usta gelince annesine koşup çabuk başımı ört dedi :) seksle çok farazi bir örnek oldu.

• @sonpazil bu dediğine ben de katılıyorum. çocuk p*rno film izlese bunu ben de yapmak istiyorum diyebilir. dediğiniz gibi taklid yoluyla öğrenmenin en aktif olduğu yaşlar

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Alnından öperim yavrumun, sıkıca sarılırım..

Bu durumunu teşvik etmek ve pekiştirmek için ona güzel hediyeler alırım..

E bunda hanımın da etkisi vardır, onları ödüllendiririm.. ;) En iyilerine lâyıklar çünkü..
    Beni onure ettikleri için..

Daha güzel bir gurur kaynağı olmazdı benim için..
    #Vesselam

0|0
    0|0
  • 10 yaşındaki çocuk bazı konularda kendi benliği ile doğru karar alamaz. Şu anda bunu yapmanın doğru olmayacağını söylerim. Ancak kızımın kafasına kimin böyle şeyler soktuğunu araştırırım. ve o kişiyi bulduğumda bir daha kızımın onunla görüşmesini engellerim.

1|0
    0|0
  • Dünyalar benim olur :) bundan daha güzel haber olabilir mi ama yaşı küçük olduğu için dikkatli davranmak lazım yani 10 yaşındaki çocuk sonuçta :) kapatacaz diye uçmak yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Tebessüm ederim ve
    bu fikri nasıl, ne zaman ve neden düşündüğünü öğrenmeye çalışırdım.
    Konuşurdum onunla.
    Belki de onun bu düşüncesi hoşuma giderdi.
    Bu zamanda çocuklar daha mantıklı şeyler söyleyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Doğrusu çok hoşuma gitmezdi.
    10 yaşındaki bir çocuk bunu diyorsa etkilendiği bişey vardır onu bulmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Kardeşime olmuştu, fazla önemsemedik, geçti.

0|0
    0|0
  • Hay hay derim.

0|0
    0|0
  • Bir baba olarak gurur duyarım anne açıksa eğer de uyanirim bir çocuk kadar olamadım diye

0|0
    0|0
  • Alisverise cikardik heralde

0|0
    0|0
  • Allah nasip etmişken yap

0|0
    0|0
  • Kendi istiyorsa kapanabilir kötü bişe değil sonuçta

0|0
    0|0
  • maşallah derim... ağaç yaş iken eğilir derim... şükrederim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...