Hocamın bana zaafımı var?

-Her ders neden yapmıyorsun diyerek bana takılıyor. Benim bahanelerimi unutmuyor, çaktırmadan bana bakıyor kulagı hep bende.
Benden başka kimseye takılmıyor derste.

-Benimle uyumlu giyiniyor, pazartesi onun üzerinde bordo takım varsa pazartesi salı beni inceliyor, cuma günü dersimizin oldugu gün benim üzerimdeki giysilerle aynı renk takım giyiyor 10 kere yaptı bunu.

-Yanımda gördügü çocugu "sevgilinmi" diye sordu, neden olmasın dedim çocugu kovdurmuş. Sonra bana gereksiz açıklama yapıp kafamı karıştırdı ve bana 1 ay tavır yaptı.

-Sınıfımızın şubesini bilmiyor ama sınıftan tek benim adımı biliyor.

-Geçen hafta benim arkamdan bana iltifat etmiş.

-pazartesi günü cam kenarındaydım bana dışarıdan bir kaç hocayla beraber cam kenarından in işareti yaptı. Sınıfımızdan bir çocuga bu hoca benimle ugraşıyor dedim çocuk bana "evet seninle derste ugraşıyor" dedi.

-sigara içerken beni süzüyor.

-sınav yaptıgı zaman kopya çekmedigimi bildigi halde sınavda hep bana dalmış bakarken yakalıyorum onu, ben ona bakınca toparlıyor.

Bu belirtileri kankamla beraber yaptık, oda anlamadı bu hocanın ne yaptıgını o yüzden soruyorum.

Bana kafayı takmışmı yoksa zaafımı var?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kafayı takmış aman dikkat

1|0
    0|0
    • Belli oldu bugün

• Beni dersten kovdu yapmıyorum diye
      Benden sonra oda dersi bitirmiş
      Ben alt katta bir kızla konuşurken oda merdiven iniyordu durdu uzaktan bana baktı bende ona bakıp öteki merdivenlerden inip dışarı çıkmıştım oda benden önce çıkmıştı sigara içiyordu

• Eee sonuç

En İyi Kız Görüşü

• Hoslaniyo gibi ama yorumlarindan okudugum kadariyla birazda memnun gibisin sanki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bununda b0kunu çıkardınız yeter

0|0
    0|0
  • Resmini koysan tipine baksak yaş kaç hocan bekar mi evlilik olur yani problem olmaz

1|0
    0|0
  • Bilemiyecegim

0|0
    0|0
  • Bu eğitim sisteminde balığın ağaca çıkmasını bekliyorlar
    Standart eğitim var kişisel eğitim yok

0|0
    0|0
  • Kendini koru o hocadan.

0|0
    0|0
    • Bugün konuşucam onunla

• Konuş ve kendini toparlamasını iste. Zaten sana verdiği cevaptan anlarsın olup biteni. Yine devam ederse şikayet edeceğini söyle. Veya büyüklerine bildir. Bu tür hocalar sapık sanki... Neden öğrenciye, kendinden küçük birine bakarsın, hoşlanırsınki? Amerikan dizilerindeki hoca öğrenci ilişkilerini fazla izlemişler.

• Bide yazmadıgım birşey daha var
      Bu hoca beni savunuyor
      Sınıftaki kızlar benimle dalga geçmişti beni bir savundu sınıf buz kesti
      Şimdi yine bu kızlar benimle dalga geçiyor eger adama söylersem beni yine savunur
      O yüzden adamlada aramı bozmak istemiyorum

• Sapık hocalar çoğaldı dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Sence adamın niyeti ne

• İki niyeti vardır erkeklerin herzaman ama unutma biri evlenmek biri evlenmek bunun yüzde 80i evlenmek yüzde 20side evlenmelik kızlara ayrılır yani seni elleyip bırakmak isteme ihtimali yüzde seksen sen o yüzden dikkat et ben çook sapık ögretmen gördüm özelikle dershanede zman kötü canım

• Asik olmis sana

0|0
    0|0
  • Zaaf olabilir hanni hoşlanma felann

0|0
    0|0
  • bacağını aç kopya yazmışsın dedi mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence uzak dur

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum hepsini okudum bunları yaşayan arkadaşlarım olmuştu sana tavsiyem o hocadan uzak dur hiç konuşma mümkünse böyle hocalardan iğreniyorum yanına falan gitme ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
    • Hocanın niyeti nedir

• kendini savunman için o hocaya ihtiyacın yok annen baban hadi onları geçtim sen tek başına başa çıkamıyor musun birilerin arkadasına sığınma ya da güvendiğin bir kadın hocaya git sen bu hocadan hoşlanıyor musun anlamadımki ... eğitim sistemi iyice b* k olmuş öğrenci- öğretmen ilişkisinin ötesine geçmeyin miğdem kaldırmıyor kusura bakma

• Çok haklısın

• efet zaafı var. göster ama verme. deli olur.

0|1
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Kaçıncı sınıf öğrencisinin?_

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...