Kapat

Böyle bir durumda ne yapmam gerek lütfen yardım edin?

arkadaşlar ben müdür yardımcısını seviyordum. gelip geçici şeyler zaten. müdür yardımcısını zor duruma sokacak saçma sapan şeyler yapmadım tabiki. ayartmaya çalışmadım , asla. sadece 2 güvendiğim arkadaşımla paylaştım , sırlarımızı felan paylaşırız. bende içimde tutamadım. sırtımdan vurdular... sınıfta 5 kişi öğrenmiş... biriside beni müdür yardımcısına söylemek ile tehdit ediyor , dalga geçiyorlar vb. ne yapacağım? ne yapmam gerek? nasıl davranmalıyım bu durumda?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sana bir ders olsun. Bir daha herkese sırlarını verme. Söyleyen gidip söylesin ne olacak ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen korktuğunu belli edersen daha da çok ustüne gelirler.
    En iyisi inkar etmek sonuna kadar ne olursa olsun...
    kaçinci sıniftasiniz?

1|0
    0|0
    • lise son.

• 37 yaşında. bide çok sinirli ya :D tokatı çarpar şimdi babam yaşındasın dersem 😂

• Benim yaşınızda kiziniz vardır falan de :)
      Yok kiz o kadar da değil umarim iyi sonuçlanir bu durumun :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bekar sa no al dışarda görüş ya da odasına git sizi beğeniyorum de tanışmak istiyorum de

1|0
    0|0
    • yuuh be :D ben adamın rencide etmesinden kurtulmak istiyorum siz ne diyorsunuz ya :D şaka gibisiniz...

• Bu durumu rehber öğretmen ile paylaş arkadaşlarının zorbalık yapmasına izin verme. Rehberliğe git hemen yardımcı olacaktır yoksa sınıf öğretmenine git durumu anlat

1|0
    0|0
  • İlkokul 3'e mi gidiyorsun? Bu nasıl bir sevgidir :)

1|0
    0|0
    • gelip geçici bir sevgi , biliyorum . herkes olmuştur. sadece şu an işin içinden nasıl çıkıcam onu düşünüyorum.

• öyleyse müdür yardımcısını işten çıkartalım. bu seferde sürekli beni konuşurlar , öküzün trene baktığı gibi bana bakıyorlar :D çok rahatsız edici. rehberliğe gitsem müdür yardımcısını seviyorum , bu yüzden oldu diyemem.

• Senlik bir durum yok ortada. Kanıt yok bir şey yok. Bakan baksın gelin güvey olsunlar. Böyle yaklaş olaya.

• solerseler inkar edersn bise olmaz

1|0
    0|0
  • Şaka yapmış gibi davran evet. Aynı zamanda bu siteden çık, yaşına uygun değil.

1|0
    0|0
  • saka yapmis gibi davran

1|0
    0|0
    • umarım kurtarır... :(

• kesinlikle kurtarır. " ha ha sizi test etmiştim denemiştim " de. sonra da " mudur yardimcisi kim ben kimim falan de " 😄👻

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• müdür yardımkcısına git de
    hocam benim yalan yanlış laflarımı çıkarmışlar onlardan şikayetçiyim falan de
    onları suçlu durumuna düşür yoksa senin için çok kötü olacak gibi hele bir de o adam evliyse sıçtın

1|0
    0|0
  • Rahat ol soyleseler nolcak ki

1|0
    0|0
  • Bence olumsuz
    Başkasını bul canın yanmasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...