Böyle bir durumda ne yapmam gerek lütfen yardım edin?

arkadaşlar ben müdür yardımcısını seviyordum. gelip geçici şeyler zaten. müdür yardımcısını zor duruma sokacak saçma sapan şeyler yapmadım tabiki. ayartmaya çalışmadım , asla. sadece 2 güvendiğim arkadaşımla paylaştım , sırlarımızı felan paylaşırız. bende içimde tutamadım. sırtımdan vurdular... sınıfta 5 kişi öğrenmiş... biriside beni müdür yardımcısına söylemek ile tehdit ediyor , dalga geçiyorlar vb. ne yapacağım? ne yapmam gerek? nasıl davranmalıyım bu durumda?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sana bir ders olsun. Bir daha herkese sırlarını verme. Söyleyen gidip söylesin ne olacak ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen korktuğunu belli edersen daha da çok ustüne gelirler.
    En iyisi inkar etmek sonuna kadar ne olursa olsun...
    kaçinci sıniftasiniz?

1|0
    0|0
    • lise son.

• 37 yaşında. bide çok sinirli ya :D tokatı çarpar şimdi babam yaşındasın dersem 😂

• Benim yaşınızda kiziniz vardır falan de :)
      Yok kiz o kadar da değil umarim iyi sonuçlanir bu durumun :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bekar sa no al dışarda görüş ya da odasına git sizi beğeniyorum de tanışmak istiyorum de

1|0
    0|0
    • yuuh be :D ben adamın rencide etmesinden kurtulmak istiyorum siz ne diyorsunuz ya :D şaka gibisiniz...

• solerseler inkar edersn bise olmaz

1|0
    0|0
  • Bu durumu rehber öğretmen ile paylaş arkadaşlarının zorbalık yapmasına izin verme. Rehberliğe git hemen yardımcı olacaktır yoksa sınıf öğretmenine git durumu anlat

1|0
    0|0
  • İlkokul 3'e mi gidiyorsun? Bu nasıl bir sevgidir :)

1|0
    0|0
    • gelip geçici bir sevgi , biliyorum . herkes olmuştur. sadece şu an işin içinden nasıl çıkıcam onu düşünüyorum.

• öyleyse müdür yardımcısını işten çıkartalım. bu seferde sürekli beni konuşurlar , öküzün trene baktığı gibi bana bakıyorlar :D çok rahatsız edici. rehberliğe gitsem müdür yardımcısını seviyorum , bu yüzden oldu diyemem.

• Senlik bir durum yok ortada. Kanıt yok bir şey yok. Bakan baksın gelin güvey olsunlar. Böyle yaklaş olaya.

• saka yapmis gibi davran

1|0
    0|0
    • umarım kurtarır... :(

• kesinlikle kurtarır. " ha ha sizi test etmiştim denemiştim " de. sonra da " mudur yardimcisi kim ben kimim falan de " 😄👻

• Şaka yapmış gibi davran evet. Aynı zamanda bu siteden çık, yaşına uygun değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• müdür yardımkcısına git de
    hocam benim yalan yanlış laflarımı çıkarmışlar onlardan şikayetçiyim falan de
    onları suçlu durumuna düşür yoksa senin için çok kötü olacak gibi hele bir de o adam evliyse sıçtın

1|0
    0|0
  • Rahat ol soyleseler nolcak ki

1|0
    0|0
  • Bence olumsuz
    Başkasını bul canın yanmasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...