Arkadaşlar merhaba. 21 yasinda bir kızım. Lise son sınıfta okulu bırakmam sebebi ile hala sürünüyorum. Bir süre acik liseye kayıt bile olmadim. Çalıştım küçük mahalle marketlerinde felan. Sonra kayıt oldum. Şimdi 24 kredim kaldı bitmesine inşallah bitecek. Birçok iş değiştirdim. Reyonculuk, kasiyerlik, satış danışmanlığı, güvenlik vs. şu an CarrefourSA da kasiyer olarak calisiyorum. Arkadaşlarıma bakıyorum millet yurtdışına açılmış artik. Tanıyamadim bile onlari. Bense bütün gün sorunlu müşterilerle uğraşıp duruyorum :( kendimi bile geliştiremiyorum saman kafali bişey oldum:( ben napıcam artik hayata dair bişeyler yapmak istiyorum çok kötüyüm bana akıl verin ne olur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan Allah c. c. katında kıymetli olmaktır. Bol bol ibadet et dua et.

0|0
    0|0
    • Ya tabiki orasi da önemli ama şu an dünya da önemli

• Dünyevi zevklerin hiç bir önemi yok bacım. Biliyorum zor geliyor. Anlıyorum seni cidden. Ama dediğim gibi önemi yok dünyevi zevklerin.

En İyi Kız Görüşü

• Bende okul sistemlerine karşı olduğumdan ve aileme ya tasdiknamesini alın başka okula götürün ya da biz atıcam demeleri üzerine okulu bırakıp açıktan devam ettim. Lise 3te liseyi bitirdim. Sende öncelikle bunu hedefle. 1 yıl dershaneye gittim kendim fotoğraf bölümü istiyordum 4 yıllık ailem istemese de Marmara üniversitesini kazandım ailem göndermedi bende sosyoloji okudum bir yandan da turkcell de mağazada çalıştım satış oldum 1 ay sonra kasa bir süre sonra 5 bayinin kasa sorumlusu oldum okul bitti , ben yine başka bölüm açıktan okumak için sınava girdim iyi puan aldım çalışma ekonomisi okuyorum şu an. Her zaman kendimi geliştirdim sürekli kitap okudum iş hayatının kazandırdığı sosyal özelliklerim oldu , asla ve asla pasif ezik Birisi olmayı kabul etmedim şimdi esnafım evliyim ve sosyal çevrem de herkesim saygı duyup akıl danışmaya geldiği birisiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Network Marketingle ilgili kişisel gelişime önem verilen, eğitim olmazsa olmaz diyen bir şirkele calısmanı öneririm. Benim hayatımı değiştiren bu sektör oldu

0|0
    0|0
    • Hangi sektörleri barındırıyor içinde

• Nasil başvurabilirim

• Eğer mesaj atabilirsen detay veririm. Bulunduğun ille ilgilide uzaktan yardımcı olurum.

• Kitp oku, kişisel gelişim kitapları oku kitaplardan akıl al ilham gelir mutlaka

0|0
    0|0
  • Bende aciktan bitirdim sayılır 6 kredim var 21 yaşındayım dediğin gibi yasimizda essek kalmadı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kurslara git

0|0
    0|0
Yükleniyor...