Kılıçdaroğlunun tuncelili olması ve tuncelinin mustafa kemal emriyle bombalanması manidar deilmi?

Evet biraz zeki olan biri bu durumu göz ardı edemez ben mhpli biri olarak atamızada onun değerlerinede ve mirasınada sahip çıkmamız gerekir diye düşünüyorum o halde dedeleri dersimde katledilen birinin chpde işi ne 10 tane soru işareti?

Güncellemeler:
Jsjs
Sjjsjs

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bebeğimmm

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yine sig bir gorus. Mhp'lilerin gitgide akp sempatizanina donusmesine sasirmamak gerek. Guncellemelerin de cok manidar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Su zamanda chpnin hdp'den farkinin olmadigini görünce kemalin chpnin basinda olmasi beni sasirtmiyor pek..

0|0
    0|0
  • Ne yapsaydi daga mi ciksaydi hakkini aramak icin siyasete girdi ne istedignizi bilmiosunuz

0|0
    0|0
    • Belli olmas bakarsın çıkar dağa çıksın diyem yok ama atatürkün mirası üzerine oturup hdp jargonlu milletvekilleriyle atatürk partisi görünümünden uzaklaşıldı bunu anlatıyoruz deniz baykal bile bunu ifade etti

• Adam siyaset yapior senin koyunu evini atalarni yakip katlestselerdi eminm sen dahik cogu insan neler nelr yapardi bu yapanlara zarar vermek icin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kılıçdaroğlu = Demirtaş

1|1
    0|0
  • Ne yani terorist olsa daha mi iyi olcakti?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...