Sizce Kim Haklı?

Kız arkadaşımın kız kardeşi ile telefonda konuşmuşluğum var bu sebeple numarası rehberimde ekliydi bugün mesaj attım ve ablana söyleme bana evdeki herkesin doğum günü tarihlerini versene günler geldiğinde özel süprizler yapmayı planlıyorum dedim. ve kızla ben evlenmeyi düşünüyorum yaza annesi babası ile tanışacam kız benim neredeyse tüm sülalem ile tanıştı okulu 2 yıla bitecek ve bitince düğün planlıyoruz şimdiden ev eşyası bakmaya dahi başladık neyse bunu kardeşide biliyor. bana ablamdan gizli hiç birşey yapamam annemin senin kutlamana ihtiyacı olacağını düşünmem zaten dedi. bende neden bu kadar basit düşünüyorsun yarın bir gün ablanla evlenip aileye girdiğimde annene babana ve sana özel günlerde değer vermemin nesi suç ki dedim ve bu yazmadı sinirlendim bende annemin sana ihtiyacı yok sözüne bu yaptığınla anladım sana değer vermemin gereksiz olduğunu yazdım ve bu sonra çemkirdi sen bu gidişle na.. evlenirsin ablamla na... damat olursun felan filan neyse bende cevap vermeden facebooktan ve watsaptan engelledim numarasını da sildim. burda sizce kim suçlu o mu ben mi. ablasına bilerek yani sevgilime bilerek sormadım çünkü süpriz planlıyordum ki yaptığımda sevinsindi amacım.

Güncellemeler:
durduk yere kızın bu tepkisi canımı sıktı ve saygısızlığı hazmedemeyen bir yapım var bu sebeple saygısızlık yapan herkesi siliyorum. mesela ben o aileye damat olarak girsem annesine babasına ve belki akrabalarına eksiksiz hediyeler içimden gelerek alırım ama o kıza asla almam ve bunuda herkese söylerim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kac yasinda kiz?

0|0
    0|0
    • ablası 20 kız 15

• ergen olduğu ortada ama yaptıklarıda büyük ayıp ama. mesela ben ablasına ulaşamadım kız kardeşini aradım ulaşamıyorum diye bana ne ablamdan evde uyuyordur dedi bu arada aynı okuldayız farklı şehirlerdeyiz akşamında annesi çayı ocağa koyup çıkmış çay taşmış ocağı söndürmüş ve evi gaz basmış kızı hastaneye kaldırmışlar bunu kardeşine ulaşamıyorum başına birşey mi geldi diye sorduğumda ne olabilir ki diye cevap almıştım. neyse ablası annesi dahil benim aramamda umursamaz haline çok kızmışlardı mesela. ama ben ilerde ona sıfır değer sunduğumda anlayacak hatasını

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kardeşi yerine sevgiline söylemeliydin böylece senin ne kadar düşünceli olduğunu birkez daha anlayıp sana dahada bağlanırdı fakat kardeşine sormuşsun ve sert bir tepki vermiş halbuki ablası için bir kardeş (mutluluğu için) herşeyi yapması gerekir. büyük ihtimalle kardeşi seni sevmiyor ablasını elinden alacaksın diye. Bu normal birşey sende sinirlenme sakin ol kendini sevdirmeye çalış unutmaki evlenirseniz o senin baldızın olacak😊

0|0
    0|0
    • ben kıza aşırı iyi davrandım aşırı ilgi gösterdim beni sevmemesi imkansız yani başkası olsa tapar derecesinde severdi hatta. ablasına sormadım çünkü süprizleri seven bir kız önceden söylemek yerine o an süprsiz yapılınca daha çok mutlu olan birisi

• En iyisi şimdilik o gibi görünüyor ilerdeki hareketlerine göre seçersin nasıl davranacağını zaten 🤔

• Umarım değişir yoksa bu şekilde kalırsa beni seviyorlar diye herşeyi yapabilir durumda mesela emir vermek yapılmayınca ağlamak küfür hakaret etmek kendini herşryi biliyor sanmak ve herkesten üstün görmek dalga alay etmek gibi huyları değişmeli yoksa ilerde gerçekten aşırı büyük sorun olur bunlar hem onun adına hemde ailesi için

• Sen haklısın

0|0
    0|0
    • umarım kardeşi sevgilime söylediğinde abartmadan söyler ve bana hak verir. sanmıyorum ama bakalım

Erkekler Ne Diyor 1

• Suç sevgilinde kardeşi böyle nasıl konuşabiliyor seninle. Suç sende biraz ağır başlı ol ota boka uçma. Suç o kızda ablasının sevgilisine saygı duymalıydı.

0|0
    0|0
    • ben ailesine kızın ilgi göstermek süpriz yapmak için kardeşi ile konuştum bu yaptığı büyük terbiyesizlik ama benim sinirlenmem ve onu engellememde cevap vermemden iyidir sanırım.

Yükleniyor...