Sizce Kim Haklı?

Kız arkadaşımın kız kardeşi ile telefonda konuşmuşluğum var bu sebeple numarası rehberimde ekliydi bugün mesaj attım ve ablana söyleme bana evdeki herkesin doğum günü tarihlerini versene günler geldiğinde özel süprizler yapmayı planlıyorum dedim. ve kızla ben evlenmeyi düşünüyorum yaza annesi babası ile tanışacam kız benim neredeyse tüm sülalem ile tanıştı okulu 2 yıla bitecek ve bitince düğün planlıyoruz şimdiden ev eşyası bakmaya dahi başladık neyse bunu kardeşide biliyor. bana ablamdan gizli hiç birşey yapamam annemin senin kutlamana ihtiyacı olacağını düşünmem zaten dedi. bende neden bu kadar basit düşünüyorsun yarın bir gün ablanla evlenip aileye girdiğimde annene babana ve sana özel günlerde değer vermemin nesi suç ki dedim ve bu yazmadı sinirlendim bende annemin sana ihtiyacı yok sözüne bu yaptığınla anladım sana değer vermemin gereksiz olduğunu yazdım ve bu sonra çemkirdi sen bu gidişle na.. evlenirsin ablamla na... damat olursun felan filan neyse bende cevap vermeden facebooktan ve watsaptan engelledim numarasını da sildim. burda sizce kim suçlu o mu ben mi. ablasına bilerek yani sevgilime bilerek sormadım çünkü süpriz planlıyordum ki yaptığımda sevinsindi amacım.

Güncellemeler:
durduk yere kızın bu tepkisi canımı sıktı ve saygısızlığı hazmedemeyen bir yapım var bu sebeple saygısızlık yapan herkesi siliyorum. mesela ben o aileye damat olarak girsem annesine babasına ve belki akrabalarına eksiksiz hediyeler içimden gelerek alırım ama o kıza asla almam ve bunuda herkese söylerim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...