New York'un semtleri hakkında bilgisi olan var mı?

Bu yaz bir arkadaşımla Work and travel programı çerçevesinde 3-4 ay New yorkta kalıcaz. Ama new york semtleri hakkında pek bilgimiz yok kalıcak yer arıyoruz.
https://www.airbnb.com.tr/locations/new-york Bu sitede araştırdık ama beğendiğimiz bölglerin çoğu pahalı diğer yerlerde tehlikeli ve zenci yoğunlukta olduğu yazıyor sizin semtler hakkında Bilginiz var mı Amerika'da bulanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim Brooklyn ya da Queens önceliğimiz Manhattan adasınıın çok pahalı olduğu söyleniyor

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• City Islandık Bronx, Manhattan, Malba Quenns en güvenli bölgeler bu yüzden pahalı kiralar. Koreatown, Vinegar Hill, Longwood falan aman uzak dur. Güvenlik=Para. Bir de mahallede ki insanlarla sıcak ilişkiler kur, kavgalara girme. Sen yabancısı olacaksın oranın, valla etmedikleri işkence kalmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• new york zenciyle kimse satasamaz onlar en cesur en guclu zencilerdir.

0|0
    0|0
  • Brooklyn iyi olur sizin icin, nisbi olarak daha ucuzdur.

0|0
    0|0
  • Manhattan bölgesi güvenli bölge. Sizin icin cok ideal.

0|0
    0|0
  • Fikrim ve bilgim yok

0|0
    0|0
  • semt hakkında bilgi detaylı bilgi vermem zor ama bir deste dolarla git hele 4 ay dört deste çok hızlı bir şehir eyer paran yoksa kabustur

0|0
    0|0
  • 6 kisima ayrilir brooklyn. Evet en ucuz otelleri 200 dolar civarinda. 150 ye zor bulursunuz.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Üniversite bitince bende amerikayı gezmeyi düşünüyorum. Hadi bakalım nasıl olcak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ileri galiba

0|0
    0|0
  • Zenciler zararlı mı ki?

0|0
    0|0
    • Hayır o anlamda söylemedim Amerikan zencilerinde hırsızlık yapmak çalmak onların kültürü gibi olmuş. Amerikada insanlar genelde zencilerin yoğun olduğu bölgelerde yaşamayı tercih etmeler. Irkçı olduğum için böyle bişey yazmadım

• Manhattan en güvenli yer fakat bu ve diğer bilindik semtlerde otelin pahalı olduğu yazıyor okduğum kadarıyla. http://newyork.craigslist.org/ burası size kalacağınız zamana, elinizdeki paraya ve istediğiniz semte göre kalacak yerler çıkartıyormuş. attığın linke bakıyorum da pahalı yerlerin güzelliğinde sonra ucuzlar ilgimi çekmedi :D burada seçeceğiniz yer, gezeceğiniz yerlere mutlaka yakın olsun, damak zevkinize uyan yer olsun. ve tabi güvenli bir yer olması da önemli. böyle böyle elinizdekiler eleyin

• Çok teşekkürler...

Yükleniyor...