Lise 4te en yakın arkadaşınla kusmek?

En yakın arkadaşımla küsüz. Sebebi uzun zaman bana yalan söylemesi, sürekli trip atması ve başarımı kıskanır tavırlar sergilemesiydi. Her söylediği yalan beni ondan bir defa daha soğuttu ve sürekli tartışır olduk benim ona guvenmemem yüzünden. Sonra kitabını bile benden kıskanmadı üzerine tartıştık ve ogun ondan uzaklaştım, diğer okul gununde sabah bana selam vermek yerine nefret ettiğim insana selam verdi, şimdi birilerinin yanında sürekli ağlıyor barışmak istiyor ve acındırıyor ama barışmak istemiyorum. Nasıl bir tavır sergilemeliyim?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Barışma aynısını bende yaşamıştım ben affettim sonra yine tepeme çıktı şu an iletişimi kökten kestim en azından kafam rahat 👼

1|0
    0|0
    • İçimi rahatlattın bee 😃 saolasın

• Bide demiş ki benim onu kıskandığımı dusunuyor ama ben kıskanmıyorum demiş

• Bak yemin bile edebilirim aynı lafları davranışları göz yaşlarını bende arkadaşımda gördüm dayanamadım affettim baktım pişman büyüklük bende kalsın dedim barıştık lise bitti aynı şeyleri yapmaya başladı sınavdan ondan yüksek alınca kıskandı onun iyiliğini düşündüm kötü ben oldum vs en son sen yoluna ben yoluma dedim şu an o kadar kafam rahat ki sana anlatamam insan o kadar rahatlıyor ki böylesi hayırlısıymış diyorum şu an 😄

• Barışın

0|0
    0|0
  • Barışma umursama:) zaten lise bitince sesi cikmicak. D okul arkadaşı o başka bişi değil .

1|0
    0|0
    • Çok saol içim rahatladı 😃

• Takma böyle şeylere bak benim lise arkadaşımda aynı öyleydi okul bitti yanyanayiz evlerimiz bitişik düşünsene yan yana ama tık yok :) boşver onun tavirlarini çekmek zorunda deilsin rahatına bak umursama

Yükleniyor...