Yalnız hissediyorum?

Merhaba okulda kendime yakın gördüğüm kimseyi bulamıyorum. İçime kapanık bir insan değilim gayet samimi davranıyorum insanlara genelde insanlar bana hep iyi gözle bakarlar. Fakat ben 8 saatimi geçirdiğim okulda hiç bir dost bulamıyorum ve bu beni yıpratıyor. İnsanlarla sorunum yok ama dost edinmekte gerçekten çok zorlanıyorum. Okul dışında 2 dostum var ama ikisiylede evlerimiz uzak okul ve derslerden dolayı çok görüşemiyoruz. 2,5 sene öncesine kadar yeni okulumda sıcakkanlı benim gibi kitap okumayı seven herşeyimi paylaşabileceğim bir kaç insan tanırım demiştim ama çevrem benim görüşümün ve karakterimin o kadar dışında ki. Hayır insanlar bana benzemek zorunda değil ama insan çevresinde onu anlayabilen insanlar arıyor. Geçen sene bir arkadaşım vardı çok iyi anlaşıyorduk bu sene yeni arkadaşlar bulunca beni umursamamaya başladı ve bu beni etkiledi doğrusu. şu an kendimi çok yalnız hissediyorum sanki kimsenin umrunda değilmişim gibi kendi hayatımda yardımcı rolü oynuyormuşum gibi. Bendemi bir sorun var diye düşünüyorum fakat bir çıkış yolu bulamıyorum artık kendimi kitaplara müziklere verdim ama bunlar bile bazen bu yalnızlık hissine çare olmuyor.

2|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...