Yalnız hissediyorum?

Merhaba okulda kendime yakın gördüğüm kimseyi bulamıyorum. İçime kapanık bir insan değilim gayet samimi davranıyorum insanlara genelde insanlar bana hep iyi gözle bakarlar. Fakat ben 8 saatimi geçirdiğim okulda hiç bir dost bulamıyorum ve bu beni yıpratıyor. İnsanlarla sorunum yok ama dost edinmekte gerçekten çok zorlanıyorum. Okul dışında 2 dostum var ama ikisiylede evlerimiz uzak okul ve derslerden dolayı çok görüşemiyoruz. 2,5 sene öncesine kadar yeni okulumda sıcakkanlı benim gibi kitap okumayı seven herşeyimi paylaşabileceğim bir kaç insan tanırım demiştim ama çevrem benim görüşümün ve karakterimin o kadar dışında ki. Hayır insanlar bana benzemek zorunda değil ama insan çevresinde onu anlayabilen insanlar arıyor. Geçen sene bir arkadaşım vardı çok iyi anlaşıyorduk bu sene yeni arkadaşlar bulunca beni umursamamaya başladı ve bu beni etkiledi doğrusu. şu an kendimi çok yalnız hissediyorum sanki kimsenin umrunda değilmişim gibi kendi hayatımda yardımcı rolü oynuyormuşum gibi. Bendemi bir sorun var diye düşünüyorum fakat bir çıkış yolu bulamıyorum artık kendimi kitaplara müziklere verdim ama bunlar bile bazen bu yalnızlık hissine çare olmuyor.

2|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Halini anlayabiliyorum, üniversite yıllarımda ben de hayıflanırdım yalnızlığım konusunda, ama artık alıştığım için dert değil, kendi düzenimi kurdum çünkü... Evet hala yalnızım çünkü beni tam anlamıyla anlayabilecek objektif bir insana henüz denk gelemedim, tanıdığım insanlar hayata kendi penceresinden bakıyor, o yüzden bencil tavırlara gelemiyorum. Ve diyorum ki arada şu lanet dünyada beni anlayabilecek birileri olmalı, umarım kader belki çıkarır o kişiyi karşıma, ancak o zamana dek içimi gitar çalarak, düşüncelerimi kağıda aktararak dağıtmaya çalışıyorum kafamı, nispeten de işe yarıyor, uğraşlar edin kendine kafanı meşgul tut ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bn de öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• namaz kil

0|0
    0|0
  • Dost arayışına girme Zamanla olur zaten dostun olmaması yanlış kişilerle dost olmandan iyidir abisi :/

0|0
    0|0
  • İnsanlar samimi değil işte. Zamana bırak olur gider hepsi

0|0
    0|0
  • Sitede ne az yanlız varmis

0|0
    0|0
  • Şaşırdım doğrusu samimi birisi olduğun halde yalnızsın hadi asosyal olsan neyse. İlla arkadaş bulmak için okula gerek yok ki. Bu devirde arkadaş bulmak sorun değil, kaliteli arkadaş bulmak sorun

0|0
    0|0
  • Kendine hobi edin sosyalleş asosyal olmaz 😞

0|0
    0|0
  • lisemi üniversitemi?

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve hissine göre davran!.. 😉

0|0
    0|0
  • kendin gibi olsana basar biraz

0|0
    0|0
  • içşne kapanık biri miisn vede dış görünüşün neden çevrene uymuyo

0|0
    0|0
  • normal. her zekide olur

0|0
    0|0
  • İnsanın en iyi arkadaşı kendisidir günlük tutuyor musun?

0|0
    0|0
  • sen degerlisin boyle deme kadinlarimiz degerlidir erkekleri bosverde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...