Sinirlendiğimde Ağlıyorum?

Biriyle konuşurken ya da tartışırken sinirlenince ağlamaya başlıyorum ve karşımdakinin eğlenmesine sebep oluyorum. Ona sinirden ona vurmamak için kendimi tuttuğumu söylüyorum gülmeye başlıyor. Ya lütfen bunu az da olsa yatıştırabileceğim birşey varsa söyleyin çok rahatsız edici birşey çünki:/...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• neden ağlıyosun ki yani bir sözü kaldıramadığın için mi ağlıyosun

1|0
    0|0
    • Hayır lafı koymuyor sadece tartışırken birşey söylediğimde saçma sapan laflarla tartışmaya devam edenler sinirimi bozuyor

• evet böyleleri sinir edebilir ama bu seni güçsüz gösterir bunlarla başa çıkmıyosan en iyisi hiç tartışmaya girme

• Şu anlık başladım tartışmaya girmemeye kuzenim olduğu için biraz zor olacak ama teşekkür ederim😁

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu durumda karşı tarafa zarar vermemek için işten çıktım daha 3-4 gün oluyor..!

1|0
    0|0
  • Bende ağlayamıyorum. O daha kötü..

0|0
    0|0
  • ben bile guldum icimden sana

0|0
    0|0
  • Ağlama bebişim niye ağlıyorsun :D senin gibi kızlara çok üzülüyom lan hakikatten gelin de seveyim sizi okşayım başınızı :D

1|0
    0|0
  • Kuzenim de öyle malesef 😃 o yüzden ben üzerine gitmiyorum pek 😂😃

0|0
    0|0
  • Vay be :) helâl

0|0
    0|0
  • aglatmıyım diye kendin aglıyosun elini korkak alıştırma vur gitsin. :)

0|0
    0|0
    • Ama bu seferde suçlu ben oluyorum. Vurunca birilerine söylüyorlar iş benim başıma patlıyor

• Anlaşma sorunun var sıcak kanlı davranmayı dene ters tepki verme ona bir hediye al bariş yapın bisi olmaz. :)

• Peki denerşm teşekkürler 🤔

• değişmez en iyi yolu sinirlenmemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de öyleyim maalesef ve gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Bu özelliğimden ciddi anlamda nefret ediyorum. 😑

1|0
    0|0
  • Ben de çok sinirlenince ağlıyorum çünkü konuşunca beni anlamadıklarını anlıyorum, bu yüzden etrafa zarar verebilirim, etrafa zarar vermezsem kendime veririm, onu da yapmak istemiyorsam karşımdakine saldırmak istiyorum, Sırf bunları yapmamak icin kendimi dizginlemek için ağlıyorum. Güçsüz olduğumdan değil. Seni anlıyorum. Ama bundan kurtuluş yok gibi umursamaz olmak dışında...

1|0
    0|0
  • Oha aynı ben yemin ederim. Aşırı duygusallıktan kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
  • O dert bende de var sinirlenmemeye çalışıyorum insanları çoook az dinliyorum tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Ağla rahatla

0|0
    0|0
  • tarışmaya grme

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...