Dertleşecek birileri var mı?

Bu akşam kendimi çok yorgun hissediyorum ruhen. Dertleşecek birieri var mı? Sizin derdiniz neler?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ruhuna selamlar.
    Sorun ne bilmiyorum ama yarın daha iyi gelebilir.

0|0
    0|0
    • selam...

muhakkak , zaten oldukça güçlü ve savaşçı bir karakterim var fakat çabalarımın karşılığını alamamak... anneme babama 'doğduğum güne sıçayım , ne bok vardı ki dünyaya gelmeme sebep oldunuz' diyebilecek moda geldim sonunda

• işte bu çok saçma yarın savaşmaya devam

• Belki kendini şu an umutsuzluğa kapattın ne dersen diyeyim bir karşılık verecek yanıldığımı söyleyeceksin. Ama ciddi anlamda hep kötü şeyler olmuyor burda. Denk geliyor olsa bile bazen güzel şeyler oluyor. Umarım çabuk denk gelir. Teselli edilesi bir durum değil. Ama pes etmeyin siz.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• dert dinlemiyorum :D derdini dinlemeleri için , aynı sıkıntıyı yaşamış tecrübeye sahip olsun ki karşındaki kişi , seni daha iyi anlayabilesinler , öyle boş boş anlatmak sıkıcı olur , ona göre anlat insanlara.

0|0
    0|0
    • aşk , iş , aile , ekonomi , aile bireylerinin sağlığı hepsi bir birine karıştı hepsi için teker teker soru mu sorayım :)

• burda olgun gördüğün kişilere anlat , boşa anlatma demek istedim.

• Vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Yok.
    Hepsi komşuya gitmiş.

0|0
    0|0
  • Ben dinlemek isterdim ama yarın sınav var uyumam gerek birisi çıkar umarım dertleşecek 😊

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kizlari goruyonmu dinlemezler cunku memelerin yok burda erkeklere dert yok

0|0
    0|0
  • Ruhum çok utangaç ruhen dertlesemeyiz. Fiziken hiamina bile korum nen var la artiz de bakem kim üzdü seni

0|0
    0|0
  • Derdim ulu orta tanımadığım kişiliere anlatacak kadar ucuz değil

0|0
    0|0
    • bir yerden sonra öyle bir dert yığını geliyor ki boğuluyorsun deli gibi bea kardeşim :) büyüyünce anlarsın :)

Yükleniyor...