Sizce ne yapmaliyim?

Bu siralar canim kimseyle konuşmak goruşmek istemiyor. Özelliklede durmadan konuşan insanlar havadan sudan laf olsun diye konuşanlar ya da onun bunu arkasindan konuşanlar vs. Işim geregi ister istemez muhabbet sohbet etmeye calişiyorum icimden pek gelmeyerek. Saçma sapan konuşmaktansa susmayi tercih ediyorum ama sonrada amma suskunsun hiç konusmuyorsun gibi sözler işitiyorum. Aslinda zaten konuşkan biri degilim (kşke olsam) , ailemle akrabalarimlada ayni şekilde. Cok nadir oluyor uzun uzun konuşmam, konuya bagli ortama bagli keyfime o an ki ruh halime bagli. Her neyse molalarda tek başima takilsam biraz mesafe koysam genelde beraber takildigim is arkadaşimlarimla ornegin molalarda tek kalsam tek takilsam buyuk ihtimalle onlar noluyo buna derlerde , insanlar ne der diye duşunmek istemiyorum ama dusunuyorum işte elimde degil. Ben aslinda yalnizliktan biraz korkuyorum belkide tek kalmaktan bazen insan arkadaş ariyor ama sirf yalniz kalmamak icinde birileriyle takilmak istemiyorum cunku ıyı zaman geciremiyorum bulundugum ortamda eglenemıyorum ( istisnalar var tabı ) . Aslinda benim bilmek istedigim diyelimki siz yalniz bir iş arkadaşinizi gorurseniz ornegin tek başina yemek yiyor veya bankta oturup kitap okuyor vs onun hakkinda ne dusunurdunuz? cok asosyal oldugunu mu? onun hakkinda arkadaşlarinizla beraber kötü yorum yaparmisiniz ve yahut pek dikkatinizi cekmez mi? Şimdiden vereceginiz cevaplar icin teşekkur ederim

1|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...