Sizce ne yapmaliyim?

Bu siralar canim kimseyle konuşmak goruşmek istemiyor. Özelliklede durmadan konuşan insanlar havadan sudan laf olsun diye konuşanlar ya da onun bunu arkasindan konuşanlar vs. Işim geregi ister istemez muhabbet sohbet etmeye calişiyorum icimden pek gelmeyerek. Saçma sapan konuşmaktansa susmayi tercih ediyorum ama sonrada amma suskunsun hiç konusmuyorsun gibi sözler işitiyorum. Aslinda zaten konuşkan biri degilim (kşke olsam) , ailemle akrabalarimlada ayni şekilde. Cok nadir oluyor uzun uzun konuşmam, konuya bagli ortama bagli keyfime o an ki ruh halime bagli. Her neyse molalarda tek başima takilsam biraz mesafe koysam genelde beraber takildigim is arkadaşimlarimla ornegin molalarda tek kalsam tek takilsam buyuk ihtimalle onlar noluyo buna derlerde , insanlar ne der diye duşunmek istemiyorum ama dusunuyorum işte elimde degil. Ben aslinda yalnizliktan biraz korkuyorum belkide tek kalmaktan bazen insan arkadaş ariyor ama sirf yalniz kalmamak icinde birileriyle takilmak istemiyorum cunku ıyı zaman geciremiyorum bulundugum ortamda eglenemıyorum ( istisnalar var tabı ) . Aslinda benim bilmek istedigim diyelimki siz yalniz bir iş arkadaşinizi gorurseniz ornegin tek başina yemek yiyor veya bankta oturup kitap okuyor vs onun hakkinda ne dusunurdunuz? cok asosyal oldugunu mu? onun hakkinda arkadaşlarinizla beraber kötü yorum yaparmisiniz ve yahut pek dikkatinizi cekmez mi? Şimdiden vereceginiz cevaplar icin teşekkur ederim

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yalnızım mesela. Yalnız takılırım. Yalnız kitap okur yalnız bankta otururum. Ve kimsenin ne dediğini de umursamam. Böyle birini de yadırgamam.

1|0
    0|0
    • bende yadırgamam
      bazen hayranlıkla bıle baktığım oluyor çünkü yapmacık degıl

• onu denedımde kurudu gıttı ;)

En İyi Kız Görüşü

• Anliyorum seni konular seni acmiyor. Yoksa konusursun sen. Bende sıkılıyorum konusmaktan çünkü ya dedikodu ediliyor ya da gereksiz seyler uzerine konusuluyor. konusurken bide ses tonunu nasil kullandigina dikkat et daha cok mutlu olursun. Cevrende kendin gibi birileri olmali aslinda.. Sevdigin konulari konuşacak.. Dini sohbetlere katilmani öneririm. Baskalari ne dusunur diye de düşünme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gerektiği yerde gerektiği zaman konuşman senin mizacın, bunu değiştiremezsin zaten. Ve bu iyi bir şey tabii ki. Yaşam tarzlarından keyif almadığın insanlarla birlikte olmak istemiyorsan olma kesinlikle. İnsanları tanımaktan hiçbir zaman çekinme derim. Mutlaka kendine uygun bir ya da daha fazla arkadaşın olacaktır

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bende senin gibi düşünüyorum
      bunu başkalarından duymak daha hoş geliyor kulağa ,=)

• Ne demek rica ederim

• İnsanların ne yaptıkları (bana bulaşmadıkça) beni ilgilendirmez. Bir kişi yalnız takılıyosa öyle olmak istediği içindir. Ben neden onun hakkında kötü yorum yapayım ki. Veya neden rahatsız edeyim. Biliyomusun çoğu kavgam da bu sebepten dolayı oldu. Lanet olasıca pislikler. Bazen gerçekten beni rahatsız eden birisini öldürmek istiyorum

1|0
    0|0
    • bende sevmem bırılerının sureklı burunları başkalarının ışlerıne sokmalarını onlara ne kı herkes once kendıne baksın ( ben bı tek kardesıme karışıyorum o çok uyuz oluyor ama ne yapayım hep sevdiğimden ;))

• Bende kardeşime sataşıyorum. Fazla ciddiye aldığından sonunda ikimizin bir yerinden kan akıyo. Ama yinede seviyorum. En zor zamanımda yanımda oluyo

• Valla aynı durumda sayılırız okumadim ama öyle tahmin ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kaç kere halini hatırını sorarım , ama baktım yalnız olmak istiyor. Saygı duyarım. Bu o kişinin a sosyal olduğu anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • hersey yalan hersahte

1|0
    0|0
  • Kicini kasi

0|0
    0|0
  • Bende köşeme çekildim

0|0
    0|0
Yükleniyor...