Giyinmiş çıplaklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Jezzebeel
Giyinmiş çıplaklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

GİYİNMİŞ ÇIPLAK KADINLAR: CENNET ONLARA UZAK
“Ateş (cehennem) ehlinden iki sınıf vardır, henüz onları görmedim. (Birinci sınıf) Yanlarında sığır kuyruğu gibi bir şeyler taşıyıp onlarla insanlara vuran kimseler... (İkincisi) Giyinmiş çıplak kadınlar ki, bunlar Allah’a taatten (itaatten) dışarı çıkmışlardır. Bunlar (hem kendileri baştan çıkmıştır), hem de başkalarını baştan çıkartırlar. Başları deve hörgücü gibidir. Bu gibi kadınlar, Cennet’e girmek şöyle dursun, onun kokusunu bile alamazlar. Halbuki Cennet’in kokusu şu şu kadar uzak mesafeden hissedilir.”
Giyinmiş çıplaklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hz. Peygamberimiz (s. a. v) Zamanın da Kıyamet alameti olarak bahsettiği ozamanlarda anlaşılmayan ''Giyinmiş Çıplaklar Türeyecek'' Kelimesinin anlamı. Kaç asır sonra göz görünce anlayabildik fakat artık çok geç Allah islah etsin.

Güncellemeler
+1 yıl
Bazı arkadaşlar sorduğum soruyu idrak edemiyor ve acaba ne desem de soranı sinirlendirsem diye çabalıyor sanki. Soru başlığımda ne düşünüyorsunuz yazıyor, farklı bir şey değil. İnsan gibi görüşünüz varsa yazın saygılı olun. Saygısızlık yaparak kimseden de saygı göremezsiniz. Görüşü olan buyursun yazsın, görüş yapmayıp abuk subuk görüş yapacak olan başka sorulara salça olsun. Ben şahsen kötü bir şey sorduğumu düşünmüyorum. Aksine burda ki insanların yani sizin görüşlerinizi merak ediyorum.
Giyinmiş çıplaklar hakkında ne düşünüyorsunuz?