Kapat

Su sitede bir tane duzgun birisi olmaz mi ya?

Hepsi bana denk geliyor gercektenden, kimisi gelip ne is yapiyorsun diye kimi goruslerimden dolayi bana karsi hakaret ediyor kimiside kendisine istenilenin soylemenkden cok hoslaniyor ama hemen farkli birsey dedim mi hemen konusmayi kesip ergence hareketlere giriyor.

Insanlara vakit ayirip anlamaya calisiyorum bugune kadar bir tane su sitede duzgun olana gelmedim, girlsaskyguys ida kullaniyordum ayni sekilde ordada sanaldaki insanlarin cogu boyle mi gercekten?

Eger boylede duzgun insanlarin burda isine anlamiyorum sanki hesabi silsem daha iyi olucak.
Sirf yurtdisindayim diye insanlarin onyargilarini tahammul edemiyorum.

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarin soylediklerini bukadar umursama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Sitenin seviyesi çok düştü geneli böyle ama olmayanlarda var, sana denk gelmemiş.

0|0
    0|0
    • Evet cidden kotu sitenin seviyesi, zaten herkes sana denk gelmemis diyor anlamiyorum nasil denk geliniyo :) duzgunce konusacak birisini ariyorum sadece ben cunki farkli insanlari tanimak istiyorum.

• Her türden insan var yaptığı görüşlerden tanımaya çalış ona göre sohbete gir bence

• Anladim tesekkurler

• Kişi kendinden bilir işi

0|0
    0|0
    • :) gizlen gizlen kendini yok yere komik duruma dusunuyorsun Ebru gercekten.

• Yarası olan gocunur diyer söyleyişle

• Hic tartismaya gerek yok Ebru yine, sende guvenilmez birisi oldugunu gosterdin Ben sana karsi ne saygida kusur ettim nede sevgide. Sen beni uzdun soyledigin laflar koydu anlatabiliyormuyum.

• Aynen doğru insan az

0|0
    0|0
  • Takilma sen🐮, lere denk gelmissin.
    Lay lom lay yap gitsin.

0|0
    0|0
  • Duzgun insanlar var elbet sen denk gelmemissin

0|0
    0|0
    • hep ayni hikaye bence denk nasil geliniyor ozaman.

• Valla bende bu sitede cogunlukla sapiklara denk geldim. ama duzgun insanlarin var oldugunu biliyorum onada denk geldim cunku.

• Hepsi oyle

0|0
    0|0
  • Cok uzun geldi normlde okurdum ama bende norml anormlim bnde sorun yok umarim cevabim alakasiz degildir svskbsks

0|0
    0|0
  • Demekki bana denk gelmemiş üyecanlarda varmş. Uzüldm...

0|0
    0|0
  • Bizde mi kötüyüz diyesim geldi :S

0|0
    0|0
  • Haklısın bitanem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• var knk var sana denk gelmemiş

0|0
    0|0