Çok kötüyüm ne yapabilirim bilmiyorum?

arkadaşlar bu sene yeni bir şehre taşındım okul için. yurtta kalıyorum ve iğrenç bir hayat geçiriyorum liseye geçtiğimden beri. ilk üç ay felaketti herkes tarafından dışlanıyordum. zamanla alışmaya başlamıştım buna daha sonra bir kız grubu beni aralarına aldı. 2 ay boyunca takıldık. daha sonra 2 gün önce onlarda beni dışladılar. daha doğrusu grubu yöneten bir kız var ( 3 kişilik grup benimle beraber 4 oluyor) o 2 gün önce whatsapp grubunda bana ''sen anormalsin davranışların normal değil hastasın ve senden rahatsızlık duyuyorum'' yazdı ve bende gruptan çıktım daha sonra tekrar ekledi ve diğer kızlardan birtanesi de 'bunu yapması gereken kişi burada sen değilsin' dedi ve çıktı daha sonra bende çıktım inanın çok kırıldım 2 ayda ben onları kardeşim gibi görmüştüm , güvenmiştim ve ses kaydı olarak atmıştı o kız bu mesajı ve hastasın kelimesini duyunca o kadar kırıldım ki... çünkü ondan hiç böyle bir tepki beklemezdim. şu an hala sınıfımda dışlanmaya devam ediyorum ve nedenini bilmyorum o lanet okula geldiğimden beri hiçkimseye kötü brşey yapmadım zaten kimseyi tanımıyordum. sadece bunlar da değil ailevi sorunlar ve sağlıksal sorunlar da üstüme çok geliyor hepsi üst üste geliyor çok bunaldım sıkıldım ne yapacağımı bilmyorum tüm gün tek yaptığım şey kulaklıkla müzik dinlemek çünkü beni bu dünyadan tek soyutlayan şey o.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendini sorguladığında insanların seni dışlama sebebi olarak ne görüyorsun? sorun ne sana göre? ayrıca burada bir cok arkadasın olabilir. ergenler hariç coğu kimse seni yargılamaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendini yalnız hissediyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle kendini bu kadar üzme. bir gruba dahil olma çabanı bu şekilde sürdürme. Yeni bir ortam kurmak için bazı aktivitelere katıl olulda varsa

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın okumadım özeti var mı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...