Sınavda hiç bunu yaptınız mı?

sınavda başarılar yazısına karşılık olarak '' sağolun hocam :)) '' yazıp gülen yüz koyan var mı? :D daha önce denediniz mi? yapan oldu mu? sonuçları ne oldu :D?

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sayın hocam,
    Bakın bu 3. kez alışım bu dersi, siz beni bırakmaktan bıkmadınız mı bilmiyorum ama kalmaktan bıktım. Geçen sene de bu tarz sorular sordunuz yaptık yine verdiniz 40. 40 puan bana bir şey ifade etmesi mi lazım bilmiyorum ama el insaf 78 vizem var ve bu kağıda da 40 verilmez, önceki kağıtlarada verilmezdi ama kağıdı da göstermiyorsunuz. Açıkçası ben yerinizde olsam utanırdım.
    Saygılar.
    Aha bunu yazdım. Üstüne de 6 sayfa cevap verdim. 53 verdi de geçtik.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben "Amin cümlemize" yazmıştïm , hoca o yazi zaten her kagitta vardı, sen ona değil de bir soruya cevap verseydin dedi😂😂

1|0
    0|0
    • bugün din kültüründen sınav olmuştum. "Amin cümlemize" yazsaydım daha mantıklı olurmuş :D :D :D

• 😂😂😂😂evet öyle olurdu

Erkekler Ne Diyor 18

• Tutmadi yaziyordum ben

2|0
    0|0
  • yapmadım

1|0
    0|0
  • Ergenligimde bile o kadar agir ergenlik yasamadim.

1|0
    0|0
  • Evet. Hatta 2 gün önce din sınavında "hocam Allah bizi onlara komşu eylesin ahirette. Amin. El fatiha yazdım birde :D

1|0
    0|0
  • Başarı tesadüf değildir yazmıştım. 100 alacağıma emin olduğum sınavda...
    Hoca sonucu okurken haklısın demişti 😀

1|0
    0|0
  • Ben her sinavda itinayla hocaya not yaziyorum

1|0
    0|0
  • Hey gidi hey onlar da nedir, Neler yaptık neler. Sonuç ne mi oldu? MESLEK YÜKSEK OKULU. :) :) Millet tatil gibi okurken biz sürünüyoruz fark.

1|0
    0|0
  • Yazmıştım birkaç defa, farklı farklı. Hiçbir şey olmadı.

1|0
    0|0
  • Çok yaptım😂
    Bişey olmadı.
    Bir hocam bir kere 2 puan verdi😂

1|0
    0|0
  • Denemedim.

1|0
    0|0
  • tam olarak yapmadım ama gülen surat koymuşluğum var.

bir kitapbile ilgili bir soru vardı, soruda ana karakterin adını da soruyordu. ismi şimdi hatırlamıyorum ama, ferhat olsun; ana karakterin adı ferhat. ya da f ile başlayan bir isim :)" yazdım

1|0
    0|0
  • Nie öyle yaptınki +5 daha mı verio kağıda ya da bu nası soru desen -5 mi koycak 😃😃😃

1|0
    0|0
  • Hiç yapmadım

1|0
    0|0
  • Ben puan verir diye teşekkürler yazmıştım bir tek sempatik bulduğunu söyledi ama puan vermemişti

1|0
    0|0
  • ben lisede kağıdıma rap yazmıştım :D

1|0
    0|0
  • Ben cok yaptım calışmadıgın dersten sınavs gırınce bildey dim yazardım hocam yazdım

1|0
    0|0
  • Gülüp geçtim

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde hoca ipnelik yapmasın diye ünide mürekkepli kalemle kağıt doldurduğum olmuştur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ortaokul ve lisedeyken ingilizce quizlerinde yazardım 😀 I love you Mrs veya Miss... Yazıp kalpler koyardım öğretmenimde karşılık verir birde sticker yapıştırırdı ödül olarak. 😀😀 vay be güzeldi çocuk olmak.

1|0
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • Yapmadık

1|0
    0|0
  • yapmıştım lisede :D

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Tabiki yaptım 😂 ama birsey olmadı

1|0
    0|0
  • Yaptim sinavdan da 30 aldim hic komik olmadi yani

1|0
    0|0
  • Yok hiç yapmadım öyle bir şey 😄

1|0
    0|0
  • Çok yaptım :D

1|0
    0|0
  • Ben ÖSYM'ye bile not bırakmış insanım onu haydi haydi yaptım 😂

1|0
    0|0
  • bu ne biçim sorular yazmıştım altına

1|0
    0|0
  • Hahaha ben hep yapardim lisede son sayfaya da sizede basarilar diye yazardim :D

1|0
    0|0
  • Ben 😂😂😂😂 puan yerinede hep yüz yazardım 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hiç yapmadım. En son cmpe sınavımda hoca kağıda 👾Game Over👾 yazmıştı ne desem boştu zaten 😂

1|0
    0|0
  • Yapmadım sinav kağıdında cevaptan başka hiçbir şey bulunmaz bulunmasi yasaktir falan saniyorum hala öyle saniyorum üni bitecek

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır yapmadım ama Lisedeyken kodlama kağıdı var ya ismi şu an aklıma gelmedi her ders kodlama yerıne bı harf yazıp ismimi yazmıştım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...