Starbucks u anlatın?

Arkadaşlarla starbucks a gideceğiz daha önce hiç gitmedim ödeme nasıl yapılır sipariş nasıl verilir az anlatın rezil olmayalım :D?

1|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• nerden baslamalı acaba : ))
    genelde sıra olur panık yapma pıde kuyruguna benzemez hemen gelır sakın ayrılma :)
    devamında kasaların tepeınden ıcecegını sec. muhtemelen neye benzedıklerını anlayamayacagın ıcın ve gorselıde olmadıgı ıcın sıradayken hemen elındekı su akıllı telefondan gorselıne bak ve ıncele...
    ıste o an... sıra sana geldı ve kulaga tınısı , aroması agzına hos gelecek olan o mucızevı ıksır kıvamındakı sıparısı ver sana ebatlarını sorduklarında smallun medıumun ve large ın nasıl olduklarını gıysılerınden baglantı kurarak olcutle ve hemen soyle :)
    sonrasında paranı ode ve kasıyere, sıparısı verenın sen oldugunu ıspat etmek ıcın adını vurgulayarak soyle.. ve kendıne bos bır yer bularak otur... ha bu arada kasadan ayrılırken gozune carpan cookıe ve cake vtrınınden kendıne uyanını sec... glutene dıkkat et.. ki alerjın varsa o muazzam yerden bı canavar gıbı ayrılma... sonra otur.. etrafına bakarken kulagın kasada olsun :D cunku her an adın cafenın ıcınde yankılanıp bırılerının dıkkatını cekebılır :) kendını ıspat edecegın cok onemlı bır yerdesın dıkkatlı ol... adın soylendıgı an koşşş ve bardaklarını al dıkkat et elın yanmasın... etrafına bakın ve senın ıcın gereklı olan ekıpmanı topla ve kaybetmedıgını dusundugun masana gerı otur... derın bı nefas al. kahvenın (muhtemelen) kapagını ac kokusunu ıcıne cek ve kocccaman bır yudum al...

bu kadar basit :) ;)
    :D :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Paranı bardağa verip içiyosun

0|0
    0|0
  • Bildiğin cafe ama amerikan olduğu için ilk parayi görmek istiyorlar 😂

0|1
    0|0
  • bende hiç gitmedim gitmeyide hiç düşünmüyorum paramı saçamam salak saçma şeylere

0|0
    0|0
  • Kasaya gidersin be istiyoyasan söylersin. Kahve alıcaksan adını söyleyip kahvenin boyunu söylersin. Parayı ödeyip Diğer kısma geçip kahvenin gelmesini beklersin.

0|0
    0|0
  • Bende hiç gitmedim. Boş ver gitme kazık yemek hoş değil bence 😂

0|0
    0|0
  • Ödeme kasada yapılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Paranla rezil olmaktir. bir kahveye 10 lira verirsin ve o kahveyi almak icibn sirada beklersin. Ben para verirsem hizmet beklerim masa ma gelecek cayim da kahvemde yemegimde. Gidersen sutlu kahve iç adinada latte diyoruz karizma dursun diye

0|1
    0|0
  • https://vimeo.com/28656877

al işte ders olsun :)

0|0
    0|0
  • Sipariş ver ismini soracaklar. Bilirsen ismini bardağına kocaman harflerle yazıp tüm cafedeki insanların duyabileceği kadar yüksek sesle avazı çıktığı kadar bağıracaklar. Abartı değil gerçekten. Deli bunlar yaaaaaaa.

0|0
    0|0
  • Giriş çıkış önemli gerisini boşver 😀

0|1
    0|0
  • Elit bir mekan genellikle zenginler takılıyor

0|0
    0|0
  • Bende gitmedim, Hic gitme kazik. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...