Kedi almak istiyorum ama bir yere gidersek ne olacak?

Ben Kedi almak istiyorum. Ama ailem kabul etmiyor bunun bir kaç nedeni var. 1. si: BİZ BİR YERLERE GİTTİĞİMİZDE KEDİ NE OLACAK? Bizimle aynı şehirde yaşayan sadece Teyzem var , ama Teyzem böbrek nakli olduğu için evine kedi köpek girmesi yasak yani Teyzem olmaz :( Komşu ya da arkadaslarimdan da ümit yok :( 2. si:KEDİ HEP EVDE Mİ KALACAK? Bizim eski evimiz 2. Kattaydi. Aşağı inip çıkmak kolay oluyordu. Kedimiz de vardı (şuan 3 yıldır kayıp ) ve kediyi istediği zaman indirip cikartiyorduk. Simdiyse evimiz 6. katta iniş çıkış zor ama asansör var. Apartman koridorları da geniş yani kediyi cikarmamiz daha zor bir hale geldi. Kedi sürekli evde kalmayi sever mi? Veya kediyi sürekli evde tutmak tabir i caiz ise eve hapsetmek günah midir? ANNEMİ NASIL İKNA EDERİM? TAKTİK VERİN LÜTFENN :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana emanet edebilirsin 😝

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birincisini bilemem ama genelde evde beslencek turde olan kediler evde kalmaya alisik oluyolar. Bazi kediler icinde aksine disari cikmak zararli hassas oluyolar yani turune gore degisir eve alismis bir cins alabilirsen sorun olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kedi sever ama köpeği gezdirmen gerekir.

0|0
    0|0
  • Kendi kendi kendisini bakabilen bir hayvan mamasi suyu ve kumu yeterli varsa 1 hafta yanliz kalir evde

0|0
    0|0
  • Kedi alma yazık hayvana. Onun yerine sokak kedilerine mama al

0|0
    0|0
  • sen telefonuna kedi besleme uygulaması indir en iyisi

0|0
    0|0
  • Kedin olayım senin. Beni al 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2