Ya ben çok utangaçim :( ?

Yarın okulda bir sunum yapıcam. Ama çok utangaçim. Herkesten cekinirim. Yüzüm hemen kızarır. Utanılacak bir şey yapmasam bile. Yardım edin. motive edin. bir müzik falan önerin lütfen. :(

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bira iç kendini rahat hissedersin kesinlikle

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence guzel bırsey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok doğal, bunu azaltmak için aynanın karşısında sunumunu birkaç defa tekrarlıyabilirsin, Annene ya da babana ya da evdeki herhangi birisine sunsan utangaclığın azda olsa biraz diner.

1|0
    0|0
  • hemen çıkar çıkmaz sunuma başlama kısa bir görüş ve konuşma yap sonra sunuma başla

1|0
    0|0
  • Utangacliginin bu isle alakasi olmadigini dusun. Ki dogusu da bu

1|0
    0|0
  • kardeş utanma ne olacak sanki. yaşın biraz küçükse birkaç kere bu tarz şeyler yaparsan açılırsın

1|0
    0|0
  • Senin için bir fırsat işte bunu aşabilirsinn

1|0
    0|0
  • oradakilerde sen gibi insan ama

1|0
    0|0
  • Sakın ol - bol bol nefes al.. Bır basla gerısı gelır utangac kız

1|0
    0|0
  • işin çok zor pembe tüm gözler üzerinde olacak, kimi ylanındakini dürtüp senle ilgili birşeyler konuşacak :D kızın stresini tavan şimdi -.-

0|0
    0|0
    • Ne giciksuniz ya

• Aynen hiç deme :)) maşallah diyim konuyu kapatiyim

• ... :D hadi bakalım

• samimiyetini saflığını gösterir sevimli yapar bişi olmaz

1|0
    0|0
  • Bişi olmaz içine girince raadlarsın

0|0
    0|0
  • karşındaki insanların da tuvalete gittiğini düşün :D

0|0
    0|0
  • ne utangaç kızlar gördük, artık yemiyorum bu numaraları, utangacım diyen kızdan korkakcasın bu dünyada

0|0
    0|0
  • ergen oldugun içindir

0|0
    0|0
  • Utanmak güzel bisey kalmadı böyle kızlar :) Evlenilecek kız :))

0|0
    0|0
  • Mal fel di galiba dinle 😀

0|0
    0|0
  • huydur geçmez o yaa. ve çok iticisindir sen. üzgünüm

0|0
    0|0
  • İzlemek isterdim o sunumu ya :) kızaran kız en sevdiğim :D bilerek utandırırdım valla

0|0
    0|0
    • O değil de napıyım şimdi

• Bayılıyorum senin gibi kızlara ya çok tatlısınız :D neyse rahat ol karşındakilerde senin gibi normal insanlar yavaş yavaş anlat arada nefes al devam et bir solukta bıdıd bıdıdııdd anlatma yani

• Tenk yu :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Müzikle falan olmuyo ya zamanla alışıyosun ona.. Lise 1de daha kimseyi tanımıyorum ikinci haftadan sözlü yapan esaslar hocam tahtaya herkesin ortasına cıkardı ama suratım domates gibi ya titriyorum falan resmen neyse sözlüden 100 almıştım ama nabız rahat 140-150 vardı.. Sonra zamanla alıştım. Geçiyor ya.

1|0
    0|0
  • Beni anlatmışsın sen ya:) sıkma canını bende çok kızarırım toplum önünde yarın bnde şarkı söyliycem :D ya dik dur sert dur her zaman yani ciddi ol o kızarıklığı utangaçlığı yendim yencem bnde az kaldı :D gerçekten yap böyle çünkü eskiye baktığımda çok daha iyi bu halim.. bide şarkı söylediğim için sürekli sınıfta artık bir zaman sonra alışıyosun topluma.. umarım yardım edebilmişimdir:)

1|0
    0|0
  • sınıfı sallama hiçkimseyle göz teması kurma milletin kafasına bak anlatırken gözlerinin içine asla bakma

1|0
    0|0
  • Evdeymiş gibi düşün kendini sınıfı takma yani

1|0
    0|0
  • utanman sunumunu mahvedecek bunu düşün mesela

1|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim hala çözum bulamadım. Belki daha rahat hissettiğin birirnin gözlerina bakarak anlatırsan daha rahat edersin

0|0
    0|0
  • Bende öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...