Evlilik dışı (Veled-i zina) doğmuş olsaydınız ve babanız tarafından terkedilmiş olsaydınız ne yapardınız?

Evlilik dışı (Veled-i zina) doğmuş olsaydınız ve babanız tarafından terkedilmiş olsaydınız ne yapardınız? Sadece annenizle ve kardeşlerinizle başbaşasınız ne yapardınız? Kendinizden utanır mıydınız?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• ya şimdi herkes o cocugun suçu değil falan yazacak ki doğru ama bunu yazanlar böyle düşünenler yazmak için söylüyorlar hep gerçekse genelde o coclar yanlızlaştırılıp toplum dışına itiliyor , cocuklarına arkadaşlık etmemelerini söylüyor biz toplum olarak iyi yalancıyız valla sonumuzu hayır etsin ne diyelim -.-

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye utanayım kendimden, kimin günahı ise o utansın, ben yaşamıma devam ederdim... Diyorum tabi ama şimdi öyle bir şey yaşamayan birisiyim aklım başımda da öyle diyorum... Ama onu küçüklükten itibaren yaşamak çok zordur. Çünkü Allah affedici ama kul affedici değil. Çevre denilen şey insanı çok ağır yargılıyor dünyayı zindan ediyor. Küçüklükte bu tip travmalara maruz kalmış insan bu denli sağlıklı düşünemeyebilir. Çünkü bunları yaşarken aldığı yaraların haddi hesabı yoktur. Ben insanları yargılamam geçmişleriyle, annemi beni bırakmadığı için bağrıma basardım, kardeşlerimi de aynı keza. Yargılamak hüküm vermek Allah'ın işidir. önemli olan hataları tekrarlamamaktır, tövbekar insanları günahsızlıklarıyla kibirlenenlerden daha çok severim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Seçemediğim birşey için , kimse beni suçlayamazdı ve kabullenirdim. Veledi zina artık o kadar çok ki normal birşey olmaya başladı ülkemizde.

0|0
    0|0
  • Kendimden niye utanayım. Yapanlar utansın.

0|0
    0|0
  • Bir iş bulup anneme ve kardeşime bakardım. Sonra bir gün biyolojik babam kimse onun karşışına çıkardım ve bir çift laf ederdim. Ne annemi ne kardeşimi kimseye muhtaç etmezdim. Annrme de kızamazdım çünkü, insan bazı hatalar yapabilir. Önemlu olan yıkıcı değil yapıcı olmaktır..

0|0
    0|0
  • evlilik dışı doğmuş olman senin suçun değil bunun için kimseye kızmazdım ayrıca ama babam terk etmiş olsaydı ondan nefret eder yüzünü görmek istemezdim sanırım.

0|0
    0|0
  • piçliği anne baba yapsın, ben kendimden utanıyım... piçliği yapanlar utansınlar... çocuğun suçu ne...

0|0
    0|0
  • Annemle görüşmezdim soranada 2 side ölmüş derdim

0|0
    0|0
  • Allah öyle bir duruma kimseyi dusurmesin ancak utanmasi gereken o çocuk değil anne babası olacak kişiler

0|0
    0|0
  • Niye utaniyim hayatımı yaşardım ama o serefsizi bulup hayatinin tokatini atardim

0|0
    0|0
  • neden utanayım hiç de umurumda olmazdı valla.

0|0
    0|0
  • yanımda kim var annem kardeşlerim başkalarına bakmazdım yola devam

0|0
    0|0
  • Utanicak bisi yok hayatini yasa yerine gore babanin olmamasi iyidir

0|0
    0|0
  • niye utanim ki sadece kötü hissederdim olumsuz olurdu

0|0
    0|0
  • Anne ve kardeşle niye başbaşa kalayimki yanliz kalirim daha iyi

0|0
    0|0
  • Niye utanıyım ki daha çok çabalardım hersey için sonra göt verenin hayatını s... Yoluma bakardım

0|0
    0|0
  • babam yokmus gibi hayatima devam eder.. annemle yoluma bakardim.. birbirimizin herseyi olurduk..

0|0
    0|0
  • senden iyi senaryo yazarı olur

0|0
    0|0
  • bu çok kaba bir tabir. insan insandır. nasıl ve ne şekilde doğmuş olursa olsun böylesi bir nitelemeye kimse hak etmez. ve bu bir utanç olamaz. !!!

0|0
    0|0
  • O anneyi annelikten redderdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır kendimden utanmaz aksine böylesine zor bir hayatta güclü kaldığım için kendimle gurur duyardım

0|1
    0|0
  • Ben niye utanayim babam utansin bir anlik zevkle yapip sorumluluk almadigi icin

0|1
    0|0
  • ne utancam ki. yapanlar utansın. yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • utanmam gereken ben degilim o halti yiyip kacan serefsizde

0|1
    0|0
  • Ben neden utanayım babam utansın.

0|0
    0|0
  • okurken bile miğdem bulandı ona lanet okurdum hem sorumsuz hemde pislik biri olduğunu düşünürdüm.

0|1
    0|0
  • Pis islere bulasirdim.

0|0
    0|0
  • Utanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...