Ülkücüler bir Baksanıza Kardeşlerim? Sizce Haksız Mıyım?

ALLAH AŞKINA OKUYUN!!!

Yarın Bir Gün Anadolu'nun Ucra Bir Köşesinden Çıkıp Gelmiş Üniversiteyi Kazanmış Bir Müslüman Anadolu Çocuğu, Kalacak Bir Namuslu Yer Bulamaz da Eğer Komünist Örgüt Militanlarının, Pkk'lıların ''Yuva''ların da Kalmak Zorunda Kalırsa Açık Söylüyorum Ve İnancını İdeolojisini Kaybederse:

Vallahi Allah Bizden Hesap Sorar... Ve Belki De Der Ki;

''Benim Bu Kulum Kalacak Namuslu Bir Yer Ararken Siz Müslüman Kullarım Neredeydiniz Ulan?''

Hakikaten Zengin Ortamların ''Badem Bıyıklı, Aslında Trilyonları Yönetip de Sanki Asgari Maaşla Geçinirmişcesine 'Gösterişsiz (!)' Yaşayan Zengin Abiler''i

SİZLER DE NEREDEYDİNİZ ULAN? !!!

Vatansever Gruplara Çok İş Düşüyor Çoook... Haksız Mıyım?

Güncellemeler:
@hemşire177

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kardeşim Müslüman Anadolu çocukları bu ülkede dışlanırken, ihanet edenler ve buna çanak tutanlar sefa içinde yaşıyor hem bu ülkeden faydalanıp hem de nankörlük yapıp üstüne demagoji yapan ermeni hainleri yerine vatan millet sevgisini bilen müslüman kardeşler lazım bu ülkeye

0|1
    0|0
    • Bacım, Ben Türk'üm.. Bu Vatanın Evlatları İçin.. Eğer Devlet Memuru Olur İsem.. Para Biriktirip, Ev Alacağım... Bizim Bu Ülkeye İhtiyacımız Var.. Dünyadaki Esir Türkler Neyse.. Türkiyedeki Ülkücüler de o dur... Bu vatanı bırakmıycaz...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...