Kızlar işine geldiği kadar seçici değil mi?

Şurda sorsan herkes askerlik ve yaş büyük olma şartı koyar.
Ama az önce yakışıklı bir çocuğa kendisinden bir kaç yaş büyük bayan geldi. :)
Bu normalde de olabilir, işine gelmeyene yaş bahane..

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben değilim ama şöyle bir konu var sevgililik konularında tabikide her insan gibi ilkin bir alıcı gözüyle , dış görünışe bakarım ama tipe yinede fazla önem vermem. Benim için ciddi, halden anlayan, olgun dürüst oası yeterli
    Benim için bunlar daha önemli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğin bir tarafı ağır basarsa, diger taraflarini goremeyecek kadar kör olur kızlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kizlar toplam olarak dusunur bunisleri. Tip para boy pos egitim aile vs vs toplami bir sekilde tutturuyorsan o is olur. Kiminin tipi agir basar kiminin sartlari

0|0
    0|0
    • Sonucta bir dedigi diger dedigini tutmuyor, oyle veya boyle tukurdugunu yalamak.

• Aslinda oyle değil sarta endeksli konuşmus. Bunlari senin bikmen gerekiyor. Biraz karmasik konustuklari doğru. Kadin ne der erkek ne anlar mevzusu biraz

• Doğru.

0|0
    0|0
  • Elbette. Kızları gözümüzde büyütmemek gerek. Söylediklerine çok kulak asmamak gerek. Çok kaale almamak gerek. Kaale alınmamayı onlar istiyor içten içe. Sözleri aksini söylüyor tabi.
    Erkekler, kadınlar için bir hedeftir. Büyük hedefler koyarlar kendine. Büyük hedef ise yakışıklı erkektir, paralı erkektir, şöhretli erkektir vb.
    Burada bir arkadaşın deneyip paylaştığı bir şeyi söyleyim. Arkadaş profiline fake bir kaslı erkek resmi koymuş. Buradan bir kıza onunla sevişmek istediğini söylemiş. Kızın cevabı "ay bilmem ki, heyecanlandım bir an... böyle olur mu falan filan..." olmuş. Bu sefer kendi resmiyle aynı mesajı atmış, "Ahlaksız! Ben senin bildiğin kızlardan değilim" demiş.
    İnternette dolaşan bir video var. Erkeğin biri yolda yürüyen bir kıza yürüyerek yaklaşıyor ve beraber takılma teklifinde bulunuyor. Kız hiç tanımadığı bu erkeği reddediyor. Erkek ondan ayrılıp gözünün önünde lüks arabasına binince kız, "belki de biraz takılmak fena olmaz" diyor.
    Bu kızları görünce kızlara saygımı yitirdim. Kızların hemen hepsi böyle. Olmayan yok mu, elbet var. Ama istisna. İstisnalar da kaideyi bozmaz. Reddeden kız olsa bile muhtemelen sonrasında reddettiği için pişmanlık duyarlar.

0|0
    0|0
    • Ayyynen oyle kardasim, istisnalar kaydeyi bozmaz mi bilmemde. Bu tur seyler karaktersizler mide bulandirdigi kesin, daha bircok hareket vs. Mecbur kalmadikca muhattap olasim gelmiyor. Saci uzun akli kisa yeminle

Yükleniyor...