Sinoplular laz mı oluyor?

sinoplular laz mı oluyor? nasıl insanlar?
hoşlandığım çocuk sinopluymuşta bende orasıyla pek bir şey bilmiyorum bilenler yardımcı olabilir mi?

0|1
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Karışık bölge biraz :D

0|0
    0|0
    • nasıl?

• Biraz kavga/dövüş meraklısı olabiliyorlar orta ve doğu karadeniz insanı gibi. :D sadece şiveleri benzemiyor ama ben lazlık olduğunu düşünüyorum davranışlarından dolayı.

Erkekler Ne Diyor 16

• lazların yaşam bölgesi rize-pazar dan artvin-hopa arasındır ama diger illerde ve büyük şehirlerdede yaşayanları vardır kuşkusuz özellikle İstanbul , Ankara , İzmir , samsun, sakarya, kocaeli. bolu, trakyanın bazı yerleşim yerleri ama sinopla ilgili tam bir biglgim yok

1|0
    0|0
  • sinoplular laz değildir ve ayrı yekten trabzon olsun samsun olsun ordu olsun bunlar laz değildir genelde laz ya rizeden ya da artvinden çıkar..

2|0
    0|0
  • Çorumlulardan başkası yalan.

1|0
    0|0
  • Lazlar sadece Artvin, Rize ve Trabzonun da bazı yerlerinde vardır. Sinop a yerleştirmeler mi bilmiyorum. Laz olsa ne olur olmasa ne olur?

0|0
    0|0
  • yok değil

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • hayır laz olmazlar fakat sinoplular burnu dik adamlardır

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım sinopluydu çok rahat namuslu degilerdi

0|1
    0|0
  • Hayır Türk oluyorlar ağırlıklık olarak Karadeniz Bölgesinin ezici çoğunlugu Türktür

0|0
    0|0
  • sinopluyum ve laz değilim;))

0|0
    0|0
  • Yok olmuyo bence

0|0
    0|0
  • Her Karadenizliler Laz değildir

0|0
    0|0
  • laz olsa ne olur olmasa ne olur

0|0
    0|0
  • hayır degılız

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Benim kütük de Sinop, laz değiliz. Tanıdığım Sinopluların da hiçbiri laz değil.
    İnsanları nasıl sorusuna direk cevap veremeyiz, her insan farklıdır. Mesela beni arkadaşlarım sakin olarak tanımlar. Ama aksi şekilde tanımlanabilecek Sinoplularda var. Bu kişisel yani. Karşınızdakini tanımaya çalışın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Laz olmuyor

0|0
    0|0
  • Aynen laz olması lazım. Tanıdığmız sinoplu biriyle evlendi 3 yıl sürdü, adam şiddet uyguluyodu ve aşırı kıskançti tabi hepsi ayni degil

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sinoplu ama laz değil

0|0
    0|0
  • değil laz

0|0
    0|0
  • Allah aşkına kurtulun şunlardan. Bir insanın şehrinden mi çıkarıyorsunuz kişiliğini?

0|0
    0|0
  • olanıda olur olmyanıda genelde olmuyorlar

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum sinoplular laz mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
Yükleniyor...