Hiç Telefon Sapığınız oldu mu?

Beni gizli numaradan sürekli biri arıyordu sapık sapik sesler geliyordu kapatıyorum geri arıyor namussuz sapur supur sesler geliyor ne yapıyorsa sapık telden. . Sonra kapattim gizleye numaramı arada bir her gece arıyordu çünkü sonra bu numarasi açık aramaya başladı şerefsiz baktim kurtuluş yok numarami değiştim ve kurtuldum sizin oldumu buna benzer sizi arayan rahatsız eden telefon sapıkları?

1|2
19|26

En İyi Erkek Görüşü

• Var , aktif halde 2 tane. Gizliden ararlar arada bir konuşuruz. Bir kız bir erkek. Erkek beni psikolog sanıyor bir kız arkadaşı var çocuğa kafayı yedirtiyormuş, iş yerinde de deli bir patronu varmış.
    Kız da yeni çıktı. Dur bakalım bu ne çıkacak. Yahu dün çanta sordu bana kahkahkahaha eflatun renginde filli olanından al dedim.
    Bunlara sordum nereden aldınız numaramı diye, rastgele dediler. Yalnız kız şüpheli, bazen o gün nerede takıldıysam biliyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu, numaramı 2 sene meşgul etti. Kaç defa kapadım aranıyordum yinede. en son numaramı değiştim tekrar başladı aynı kişi miydi bilmiyorum ama telefoncuya gittim bu sefer kapatabildim gizliye o yüzden rahatım oh 😑

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Gizli numaralara hattım kapalı olduğu için kimse arayamaz :)

1|0
    0|0
  • bir kere olmuştu günlerce aradı rahatsız etti ondan sonra zar zor açtırdım telefonu kimsin lan sen dedim kız hüseyin sen misin diyo. bak arkadaşım ya beni hüseyin ile karıştırmış onun için beni rahatsız ediyo.

1|0
    0|0
  • Okul gezisinde birisi aramıştı sürekli gizliden. Asılıp durdu. İşin aslı ortaya çıktı sonradan ama küfür az yemedi

1|0
    0|0
  • Evinin iç dekorasyonunu yaptığım bir müşterimin kız kardeşi dadanmıştı. Gittim babasıyla konuştum kurtuldum.

1|0
    0|0
  • Bir ara bir kız durduk yere musallat olmuştu da çabuk kesildi sesi soluğu :D

1|0
    0|0
  • Olmadığğ

1|0
    0|0
  • Oldu :D

1|0
    0|0
  • hiç olmadı

1|0
    0|0
  • olmuştu. En sonda gerçekte görüşmüştük.

1|0
    0|0
  • İki tane kız ayrı ayrı arandım farklı zaman diliminde garip garip sesler çıkarıyorlardı sonra gece kapı çaldı baktım bir kız sonra bişeyler sordu wc gircekmiş gece gece ne işse wc girdi sonra çıktı oturduk biraz sonra

1|0
    0|0
  • evet oldu

1|0
    0|0
  • çok oldu salla gitsin

1|0
    0|0
  • bir sapığım bile olmadı beee :(

1|0
    0|0
  • Gizli kapalı

1|0
    0|0
  • var bitane hemde burdan :)

1|0
    0|0
  • Universitede 1 kere olmustu oyle sapigim

1|0
    0|0
  • Yok olmadı

1|0
    0|0
  • yok olmadı

1|0
    0|0
  • Gizli numaradan çağrı kabul etmeme anlaşılan duymamışsın...

1|0
    0|0
  • oldu dönem dönem kim olduğunu çözdüğüm ve hala çözemediğim

1|0
    0|0
  • Makul bir ücret karşılığı telefon sapığı, mesaj sapığı olunur

1|0
    0|0
  • Hattını gizli numaralara kapatsaydın hattını değiştirmezdın.

0|0
    0|0
  • O kişi bendim neden degiştin ne güzel sapıklık yapıyordum :)

0|0
    0|0
  • senı hısedıyor

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı şükür

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Tanimadigimiz kişileri arayip muhabbet ediyorduk bu sapıklık sayılmaz herhalde :D

1|0
    0|0
  • Telefon sapığım olmadı :)

1|0
    0|0
  • Bırak sapığı telefonum ayda yılda bir çalar :D :D

1|0
    0|0
  • Evet oldu, Allah düşmanımın başına versin :D sonra gizli numaralara kapadım hattı

1|0
    0|0
  • Gecen sene oldu. Okuldan bir yakisikli beni seviyordu,15 tatilde her gun icip icip sabaha kadar ariyordu

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı

1|0
    0|0
  • Hayır ben hoşlandoğım çocuğun sapığı olmuştum periscope tan 200 kişi önünde işlettirdim 😂

1|0
    0|0
  • 4 yıl önce olmuştu, babama havale ettim o halletti.

1|0
    0|0
  • hayır :D

1|0
    0|0
  • Engelleseydin numarasını

1|0
    0|0
  • oldu tabi.

1|0
    0|0
  • Olmadı. Olacağını da sanmam. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Oldu bir cok kez

1|0
    0|0
  • oldu

1|0
    0|0
  • Hat aldigim cocuk kendi aramalarina cevap vermedigimden olsa gerek cevredeki tum esnaflara numarami dagitmisti
    Hala arada arayanlar oluyor..

0|0
    0|0
  • Nefes sesi yapardi banada bende dalga gecerdim aramayi birakti :)

1|0
    0|0
  • Offf 5 yıldır dilerim b*k yiyerek ölür zeka sorunları var üstelıkte cinsel sapık sımdı dıcenkı nıye numaranı deıstırmıyon bı sebeten dolayı deiştiremıyorum

1|0
    0|0
  • Evet oldu

1|0
    0|0
Yükleniyor...