Hiç kimsem yok?

Hiç kimsem yok hayatta. Hastayım. Bir senedir ciğerlerimde sorun var. Doktorlar bir şeyin yok diyip gönderiyorlardı. Geçen öğrendim sorunumu. Anneme açtım doktor bizim yanımızda öyle bir şey demedi ne meraklısın hasta olmaya dedi. Beni kesinlikle doktora götürmüyorlar. Kendim gidiyorum başlarından savıyorlar. Sevgilim de bana hiç destek çıkmıyor. Psikolojim çok bozuldu. Kimsem yok resmen. Sırtımı yaslayabileceğim bir ailem bile yokmuş meğer. Her gün acı içinde yaşıyorum. Biraza intihar etmeyi düşündüm. Düşünüyorum da. Hayatta kimsem yok ve Can'ım çok yanıyor gün geçtikçe ben ne yapmalıyım?

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız değilsin bunu sakın unutma Allah var Allah insan yalnız olurmu sen onu unutursan oda seni unutur. Hadi şimdi kalk aç ellerini semaya yalvar allaha iste ondan içinden geleini baknasıl rahatlıyorsun huzur buluyorsun. Kuranda derki isteyin benden vereyim size

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Duuuur sakij inyihar felan etme ben varim :)
    Bak guzrl arkadasim kimseye ihtiyacin yok kimseye muhtac degilsin once bunu iyice bir dusun kimsenin pesinden kosma racon kes kız hastane ilgilenmiyor mu cik bashekime sikayet edicem say biraz edevletten c. baskanina yazacam diye bak nasil ilgilenirler

0|0
    0|0
  • Kimsem yok deme, Allah var yanında. Tek ihtiyacın olan da bu. Geçmiş olsun hastalığın konusunda, ümidini kesme. Asla intihara yönelme, güzel günler gelir.

1|0
    0|0
  • çok üzmüşlersen kafan karışık seviliyorsun ama bilmiyorsun

0|0
    0|0
  • Herkezin bir sahibi vardır yalnız değildir.. ona sığın.. senin ve hepimizin sahibi o..

1|0
    0|0
  • sana iyi gelicek birilerini bulmalısın buna çok iytiyacın var. tek başına atlatmazsın bu durumu.

0|0
    0|0
  • yazık sana yapma yardımcı olayım konusalım

0|0
    0|0
  • seni sevmeyi bilmiyor demek ki kimse.. sevenini bulmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın öyle bişey yapma bilirsin Allah ın verdiği canı alan cehennemliktir.. başka doktora git akrabanız falan onlardan yardım isteyin olmaz öyle..

0|0
    0|0
  • Allah var.

0|0
    0|0
  • Benimde öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...