Kendimi saldığımı hissediyorum hayattan beklentim kalmamış gibi bu geçer mi?

Arkadaşlar kendimi tamamen olmasada %95 saldım. lise 3 öğrencisiyim. daha önümde belkide çok şey var ama ailemin yüzünden bu hale geldim. daha 12 yaşında 6. sınıfta taşınmak zorunda kaldık ve arkadaşlarım çevrem herşeyim değişti çocukluk arkadaşlarım gitti ( arkadaşlarınızın değerini bilin bu çok zor kazanılan ve kaybedince geri gelmeyen bişey ). herşeyim gitti silindi. yeni geldiğimiz yerde eskisi gibi olur diye ilk başlarda pek umursamadım. ama olmadı burdaki insanlara ısınamadım. sevmedim. ne olduklarını nasıl olduklarını zamanla anladım. ama yinede içimdeki iyilik yüzünden pek umursamadım normal devam ettim. o yaşlar tam ergenliklik çağları. geldiğim gibi yüzümde sivilceler yağlar siyah noktalar vs sayamıycağım kadar çok şey oldu. bebek gibi tatlı yüzüm ( ben söylemiyorum arkadaşlar çevre vs de söylerdi ) iğrenç bir hal almıştı. çok çirkin birisi olmuştum. bunu pek umursamadım tabi çocuksun takmıyorsun ama sonra farkettim insanlar dalga geçe geçe. ezile ezile. insanların yüzüne bakamıyordum. kızlar dalga geçiyordu teklif ettiklerimde reddediyordu. bakın benim hiçbir suçum yoktu sadece ergenlik bana fazla sert vurmuştu. bunlar psikolojimi altüst etti zaten aileme de söyleyemedim. içimde yaşadım birgün geçer diye. ama ergenlik bittiğinde ( yaklaşık 2 sene önce falan) tipim düzeldi yakışıklı sayılabilicek ( aslında öyleyim belkide ama kendimi beğenmem pek bu yüzden işte ) bir yüzüm olmuştu. beni uzun süredir görmeyen akrabalar vs çevre eski ilk geldiğim arkadaşlarım baya şaşırmıştı. ama artık benim umrumda değildi. intikam vs alıcak değildim çünkü gerçekten s*kimde değildi.
Herneyse ben çok şey kaybettim dostlar sayamıycağım kadar çok şeyi. ve yaşadım şeyleri kısaca anlatmaya çalıştım ki okuyunca tırnağının kiri kadarını anlatmışım olayların. Bilmiyorum artık ayağa kalkabilirmiyim hiç bilmiyorum.. umarım birisi bunu okurda bana yardım eder tek istediğim şey bu.

Güncellemeler:
Çok iyi rol yapıyorum hatta bazen kendimi fazla kaptırıyorum çünkü gerçekten çok acı çektim. farklı birisi gibi davranıyorum ama sessiz kaldığımda yalnız kaldığımda aklımdan çok fazla şey geçiyor kendimle orda konuşuyorum gerçek benle yani
Arkadaşlar lütfen yargılamadan önce biraz empati kurmaya çalışın hatta kurun. ben arkadaşlarımı çevremi sosyal okul vs herşeyimi kaybettim asker çocukları memur çocukları vs onları da biliyorum sürekli yer değiştiriyor ama ben bir kez değiştirdim ve bu acıttı işte sürekli yer değiştirsem bende bağlanmazdım pek ama ben taşınmadan önce yaşadığım şeylere ölümüne bağlıydım bir parçam hala orda sanki bunu hissediyorum.

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen tatminsiz bir bireysin kusra bakma etrafına baktnmo hiç yoksa sadece kendinde olanları mı görüosn bence silkelen kendine gel üslubum ağır oldu özür dilerim ama suratnda çıkan bir kaç svlce yer değiştirme kızların teklifini kabul etmemesi kadar gereksiz sorunlar yok herkesin başına gelebilir insanlar tecavüze uğruyor anne babalarını kaybediolar yetimhanede büyüyolar fakirlik çekiolar daha 7 yaşındayken kansere yakalanıp dışarı hasret kalan çocuklar var senin sorunların devrede kulak

0|0
    0|0
    • :D çok iyi yazmışsın. bunlarda sorun ama bana sormadın ki bunlar senin yıkılmana yetti mi? FAZLASIYLA yetti sorun bu. sorun sadece birkaç sivilce kızlar taşınma uyum falan değil sorun benim hayatımın hiç beklemediğim bir zamanda değişmesi ve bok gibi bir şekilde buna başlamam sonra ne kadar düzeltmek istesemde düzeltememem. anladın mı

• orda mısın?

• Hayat tamamiyle bir fraktaldır bşlangıç da sonda aynıdır sen ne kadar elini uzatsan o el yine sensindir kendi içinde bulunduğun durumdan kendini çekip alabilen yine sen olacaksın çok düşünmeyecksin düşüneck başka şeyler bulacak sın şükrrtmeyi öğreneceksin kendine hobi elde edeceksin böylece arkadaş da elde edersin ailenle yakın olacaksın gerektiğinde anlatacaksn seni en iyi onlar anlar en güzel öğütü kendinden sonra annen baban verir sabahları erken kalkıp spor yap yararı olacktr bir bşkası için değil kendn için kişisel bakımına önm vereceksin bir sayfa al sevdiğin sevmediğin yönleri yaz mesela asabimisin o gün sinirlenmemeye çalış ve not et

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçer herhalde ben de öyle.

0|0
    0|0
    • geçicek olan şey ne soru bu

• soruda geçer mi dedim ama kendim bile ne olduğunu bilmiyorum sadece bu haldeyim işte ve bu geçmez gerçekler değişmez olanları biliyorum keşke başka bir şekilde olsaydı ya da hiç olmasaydı ama oldu işte.

• Senin yüreğin güzel, çok güzel. Okurken yazdıklarını yazmaya hiç cesaret edemediklerimle karşılaştım. Ama inancını yitirme. Biliyorum bazen olmazmış gibi geliyor bütün ruhun bir mengeneye sıkışmış gibicesine ızdırap içinde kalıyorsun, en azından benim için böyleydi. Seni anlıyorum. Ben bunu birçok insandan duydum. Her biri beni anladıklarını iddia ediyorlardı ama yalnızca onlarınki de benim gibi kısır bir yanılgıydı. Bu yüzden iyi biliyorum bu kelimenin değerini. Sen de bil ki, seni anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Geçer

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun kardeş

0|1
    0|0
    • kardeş sağlık olsun da ot gibi bir sağlık ta olmasa güzel olur ha?

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaman'la herşey geçer, yaş kaç ki?

0|1
    0|0
  • Baya salmışsın

0|1
    0|0
    • abi salmak ne kelime bu yaşımda neler yaptım da neler çektim bilsen. ne suçum vardı bunları yaşadım bilmiyorum

• sadece uyum sorunu ve ergenliğin getirdiği sorunlar olarak görme. böyle birkaç kelimeyle güçlü şeyler bile güçsüz duruma gelir. önemli olan onları yaşamak ve ben onları yaşadım.

• Bu geçer ve geçmelidir de.

0|1
    0|0
Yükleniyor...