ALT KOMŞUDAN ÇOK RAHATSIZIZ NAPABİLİRİZ?

Arkadaşlar alt komşumuzun bir tane çocuğu var çocuk 5-6 yaşlarında çocuk normal değil konuşamıyo sanırım zihinsel hastalığıda var fakat çok haylaz ve hareketli. annesi ve babası bışandı 2-3 ay oldu ve o günden beri aşağıdan tuhaf sesler çıkarıp top oynar gibi pat küt sesler geliyor üstelik geceleri de oluyo mesala dün gece 2 den sabah 9 kadar çocuk gürültü yaptı ilginç ama bu çocuk ne ara uyuyo geceleri uyumuyo mu bilemedim ama bazı geceler bu durum oluyo bizide uyutmuyo annesine dedik yüzsüz bizden gelmiyo falan desede cevabını verdik pek suratsız bir kadın psikolojik sorunu var çocuklada ilgilenmiyo baba gitti zaten, yönetime dedik yukardan da vuruyoz ama etkili olmuyo napabiliriz nasıl bezdirebiliriiz çözümlerinizi bekliyorum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle futbol topu büyüklüğünde tam yuvarlak olmayan bir kaya bul. Gürültü gelmeye başlayınca yerde yuvarla. Bütün apartman rahatsız olacağı için, komşuların desteği ile bir çözüm bulacağınıza eminim. Ben denedim ve çok çok başarılı oldum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle ALLAH yardımcısı olsun o kadının ve çocuğun... ALLAH onların yüzüne bakarsa sende rahat edersin... Umarım bir an önce her şey gönlünce olur dostum...

0|1
    0|0
  • Zabitaya sikayet et

0|1
    0|0
Yükleniyor...