Karadeniz yöresiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?

Karadeniz yöresini sever misin? Karadeniz insanının samimiyetini nasıl bulursunuz? Karadenizli arkadaşınız var mı? Karadeniz insanlarıyla anılarınız var mı?

0|1
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Harika yöre insanı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bak uşağum :D ben lazım söylenecek bişey yoktur buranın havası suyu güneşi toprağı tabi bu memleket sevgisi yani dört dörtlük bir de o bahar aylarında yaylalara çıkmak yok mudur alır götürür insanı bide ordaki kayalardan gelen çam kokan doğa kokan suyu aşık eder insanıı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Her yerin iyisi kötüsü var yani iyi olanda var kötu olanda bir yorum yapmak nederece doğrudur bilemiyom :) ama yeşili doğasi ile memleketim bir başka güzel :)

1|0
    0|0
  • Hanımefendi bir Trabzonlu, Karadenizin göbek noktasından biri olarak nacizane sorularınızı almak isterim.

1|1
    0|0
  • Bende batı Karadeniz' li biri olarak. Duygularını olduğu gibi dışa yansıtan. İçinden geldiği gibi konuşan. Ülkesini çok seven insanlardır. ( Diğer yöreler ülkesini sevmiyor demiyorum. Sadece Karadeniz'i yorumluyorum yanlış anlaşılmasın. )

1|0
    0|0
  • Arkadasim var.

1|0
    0|0
  • Külce altın cok güzeldir deyerlidir ya bide bunu işleyince 2 kat deyerlenir daha bir güzel olur ha işde tanıdıklarım işlenmiş tanimadıklarım külce altın

1|0
    0|0
  • 3 aydır Bartın'da yaşıyorum çok güzel buralar. Enterasan anılar yaşıyorum ee normal karadeniz burası :)

1|0
    0|0
  • ordu rize zonguldak iyiydi trabzonu beğenmedim artvinli arkadaşlarımda var onlarda iyidir :)

1|0
    0|0
    • Trabzon'u neden beğenmedin peki

• ben kendimi tek geçerim herhangi biri değilim kendi adıma tabiki :D sana bulaşma asılma falan derdinde hiç değilim zaten de fena mı bakarsın arkadaş olmuşuz :D

• Ya şaka yapıyorum tabiki bu mantıkta değilim :D vayy kendine tek geçersin öyle mi güven konusunda sıkıntıların var ama özgüven konusunda tavan yapmışsın :D

• Tek bildiğim muhteşem doğası ve yaylaları :D inş. nasip olurda giderim bir gün

1|1
    0|0
  • Karadeniz haricinde bir yerde yaşayamam gibi geliyor.

1|0
    0|0
    • Çoğu öyle söylüyor

• Hiç gitmediğim bir şehirde tanımadığım bir adama kalmam için motel tarzı bir yer sorunca evinin anahtarını verip "Yengen iki gün yok buyur bende yedeği var anahtarın yat dinlen." deyip evinin adresini veren adam tanıyorum. Ama çok dengesiz bir şehirdir yarısı çok namuslu doğru insanken diğer yarısı tam üçkağıtçıdır. :D

• Aynen öyle valla çok doğru tespitler yapmışsın :)

• @Susamlii Trabzonluymuş

1|1
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Severim çok samimi insanlardır karadenizli bir çok arkadaşım var ama asıl beni vuran renkli gözlü sarışın ve beyaz tenli olmaları

1|0
    0|0
  • Arkadaşım yok, anımda yok ama Karadeniz insanını severim. Özellikle Lazları severim. Bana sıcakkanlı ve dobra, samimi geliyorlar. Karadenizin kendisi zaten sevilmeyecek gibi değil, huzurun beşiği bence

1|0
    0|0
  • süperr yerr

1|0
    0|0
  • karadeniz üs kuracan ön fizibilite çalışması yapıyomuşun gibi geldi nedense :D

1|0
    0|0
  • Havası guzel

1|0
    0|0
  • Uzun Göl'de kalmıştım 2 yıl önce 1 hafta kadar harikaydı. İnsanlarda sıcakkanlı.

1|0
    0|0
  • karadeniz başkadır. Sevilmez mi :) tarafsız olamıyorum. yöremin insanını gerçekten çok seviyorum..

1|0
    0|0
  • İyiler hoşlar ama maalesef çok kinciler asla unutmazlar kinlerini..

1|0
    0|0
  • her yörenin güzel insanları var ama karadeniz bambaşka çok güzel bir memleket

1|0
    0|0
  • offlular hariç severim.

1|0
    0|0
    • Ofluları neden sevmezsin :)

• @Dindar_Fizikçi Aman her yerden var böyle aptal insanlar. kavgayla dövüşle adam yaralamayla çözüm bulunmaz. zaten ben sevmem kavga mavga ama mecbur kalınca kaçınılmaz oluyor maalesef.

• Ama niye Oflular öyle, Trabzonlular şöyle diye genelleme yapıyorsun. Yapılmaması lazım değil mi?

• Normal artı olarak bir düşüncem yok 4 yıl yaşadım Karadenizde.

0|0
    0|0
  • karadeniz bölgesinde bir yerleri gezmeden ölürsem gözüm açık gider

0|0
    0|0
    • Bence sen bu fener sevdanla uzak dur kardeşim iyi şeylerle karşılaşmaya bilirsin :)

• yok yok görünen gibi değil oranın insanı bir harika

• İnsanlarını sevmiyorum 5 yıldır.

0|0
    0|0
  • kürdün deniz görmüş olanı

0|0
    0|0
  • boş laf yapan
    boş atıp tutan
    boş delikanlılar
    dolandırıcılar
    hırsızlar
    şerefsizler

0|0
    0|0
  • hiç sevmem kendilerini, çok inat oluyorlar. laz inadı yani

0|0
    0|0
  • Karadenizliler vatan sever tez canli ici disi bir 10 numara insanlardir.

Sadece cok bilmis ve cok konusanini birde hic sorgulamadan onlarda karadenizli oldugu icin akp diye mala baglayanini sevmem

@Lazzkiziii53 vardi gitti siteden gercekten uzuldum

1|0
    0|0
  • Kendilerini beğenmiş aslinda hic olan insanlar bir konuda taktir ediyorum pkk barindirmazlar ama havali olmalari kendilerini yuksekten görmeleri ayri bir muamma bana uzak olsunlar.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Severim

1|0
    0|0
  • Karadenizliyim :)

1|0
    0|0
  • Şükürler olsun, ki karadenizliyim.

1|0
    0|0
  • trabzonluyum bütün karadenizide severim gayet sıcakkanlı neşeli komik insanlarız 😂

1|0
    0|0
  • karadeniz'i severim, tanıdığım karadenizliler de iyi insanlar ama sonuçta milyonlarca karadenizli var genellemek yanlış olur.

1|0
    0|0
  • Karadeniz candır 👼

1|0
    0|0
  • Eveet çok severim, hoşlandığım bey karadenizili 😇😇

1|0
    0|0
  • Candır karadeniz

1|0
    0|0
  • Karadenizi çok seviyorum annem karadenizli :) insanlarınıda çok seviyorum