Mustafa kemal Atatürk mü Recep Tayyip Erdoğan mı?

İkisinin de iyi ve kötü işleri oldu. Sizce hangisi? Kıyaslama yapma demeyin lütfen

Güncellemeler:
Bu kadar Erdoğan düşmanına karşı demek istediğim "#WELOVEERDOĞAN"

0|0
37|31

En İyi Kız Görüşü

• Ataturkten sonra turkiyenin en iyi cumhuru

1|7
    0|0
    • hadi bee ((((((((en iyi cumhuruymuş.. git ordan

• Hic alakali degilmis, senin gibi düsünen biri diger konularda da düsünemez, bos konusuyosun, %49 a sigin sen tabi koyun koyuna eig verir

• @sexierkek63 %49.5 senin gibi düşünmüyor

En İyi Erkek Görüşü

• Dil bilen, görgülü, askeri alanda ciddi bir kariyeri olan, milletine çağ atlatmaya çalışarak ömrünü geçirmiş, 'Bir gün ben bilimle çelişirsem bilimi bırakmayın, benim fikrilerimden vazgeçin' diyerek bu milleti uyarmış biri ile;

Bir vasfı olmayan, kahvehane kabadayısı kıvamında üslubu olan, kural tanımaz, aç gözlü, cahilliğini belli etmekten gocunmayan, ona buna 'Sen kimsin ya, Eey x' çekerek demagogluk yapan bir adamın nesini kıyaslayalım?

3|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Mustafa Kemal.

0|3
    0|0
  • İyide gerçekten bunlar kıyaslanamaz, birisi türkiyeyi kurtarırken, diğeri türkiyenin içine etmiştir, Atatürkün kötü işleri olmadı, ADAM gibi adamdı o...

1|2
    0|0
    • Nerden biliyorsun Atatürk ün Kotu işler yapmadığını? Yanindamiydin. Bunu söylerken kendine inaniyormusun

• En azından RTE'nin işlerinden memnun değiliz bu bize yeter.

• bunların ikisini aynı kefeye koyman ne kadar saçma bir durum. tabiki ATAM!!!

0|4
    0|0
    • Biri ülkeyi Avrupanın kölesi yapan biri Müslümana sahip çıktığı için suçlanan

• Atatürk bir dahi. ülkeyi batma noktasındayken önderlik etmiş biri. o kadar başarılıydı ki diğer devşet adamalrı bile Atatürk'ün önünde eğilirdi zaten yabancı ülkelerde de Atatürk bilinir ve adının geçtiği mekanlar vardır. Tayyip sadece cumhurbaşkanı ve ülkeyi kurtaramayan birisi o gelince dış borçlarımız çok arttı ve terör çığrından çıktı. ha düzelttiği bir kaç düzen de var tabi. ülkedeki diğer siyasi partileri ele aldığında akp hepsinden daha iyi tabi kötünün iyisi. ama tayyip iki yüzlü bize başka söylüyo gerçekte olan başka. mesela dış borçlar azaldı da asgari ücretler yükseldi de ben gidersem devşetyıkılır da... tam bir dikdatör özelliği taşıyo ama kabul etmiyo halk bunu neden? çünkü dikdatörleri halkın çoğunluğu savunur ve saygı duyar. yıllar yıllar sonra bunlar kitaplarda geçicek. Müslümanlara Atatürk de sahip çıktı atatürk ayrım yapmadan herkese sahip çıktı ayrıca.

• avrupa MUSTAFA KEMAL in önünde diz çöküyodu kim kimin kölesi yaptı lan ne kadar boş beleş cahil insanlarsınız araştır oku tarihi öğren dün abd de senin tayyibi abd muhtarı bile karşılamadı neyin kafası bu ya

• Rte demiycem ama mustafa kemali sevmem igrenc bir insan bence bu benim gorusum kimse muhalif olmazsa sevinirim sevmek zorunda degilim.. yaptigi hic biseyide sevmiyorum.. benim atam falan degill.. oyle biri benim onderim olamazzz

0|1
    0|0
  • Ayni kefeye konulamaz bile

0|1
    0|0
  • Hiçbiri bence

0|0
    0|0
  • Atatürkle övünürüz, tayyipten utanırız!
    https://www.youtube.com/watch?v=Q3o2pHPtglQ

0|2
    0|0
  • Tabiki Atatürk.

0|1
    0|0
  • Recep Tayip Erdogan candir cannnnnnnn <3 <3 <3 <3

0|1
    0|0
  • mustafa kemal ülkeyi kurtardı. bizi bataklıktan cıkardı dusmana boyun egmedı savastı kendi emekleriyle ilerledi. erdogan bır cumhurbaskanı. secimle basa geldi gecen gun bu mıllet dogalgazsız yasayabılır cileye alısık dedi. hatırlatayım. bence tayip korkagın teki

0|0
    0|0
  • Zihniyete bak ya bu soruyu sordun mu sen şimdi arkadaşım

0|2
    0|0
    • Benim fikrim bu fikir özgürlüğü var diye biliyorum

• Okey fikrin olabilirde neden gidip mesela ahmet. necdet sezer mi Atatürk mü diye sormuyosun abi bu nedir yani kiyasladigin 2 adama bak bir bakalım sence elmayla armut ayni. kefeye konur mu? Mantığa davet ediyorum. seni arkadaşım

• Anlaşılan yine bir akp nin patislisiyle karşı karşıyayız bırakın şu ayakları artık aşağılık olan sürekli kendini kiyaslar. çekemeyenler kiyaslama yapar ikisi farklı kulvarda üstelik te sizin Türk olduğunuzdan dahi şüpheliyim artık ben neden mi çünkü ne büyüğe saygı ne ataya saygı hiç bişey kalmamış sizde sürekli saldiralim poh pohlayalim işsizlik sizdeki cut.

• Atatürk'ün ne gibi kötü işi oldu anlatsana biraz? Ki bu tür tartışmalar yaratmayin hele şu hassas zamanimizda hiç ATAM öldü bırakında adam yerinde rahat uyusun bu olanlardan sonra ne kadar rahat uyuyabilirse artık

1|1
    0|0
  • mustafa kemal atatürk! <3

0|1
    0|0
  • Bunu sordun mu gerçekten?

1|2
    0|0
  • Bunu soran hangi kafada acaba peygamberimiz mi tayip mi deseler ne diyecegin belli tabiki Mustafa Kemal Atatürk

0|0
    0|0
  • Tayyip erdogan tabiki

0|0
    0|0
  • nasıl bir gerizekalısında ikisini aynı kefeye koyuyusun mal şikayet ettim seni

0|0
    0|0
  • ıkısınıde sevmem
    ataturk bır lıderaskerı anlamda takdır ederım o ayrı
    erdoganda ıyı hıtabet yapıor hepsı bu

0|0
    0|0
    • guncelını yenı gordum yalnız tweeter o hastag ı sıldı be koçum:)))

• Gördüler tabi verdikleri tepkiyi sildiler hemen 😉

• blue grubunun solisti vardı böyle sarımtırak bir şey o bence :P

0|0
    0|0
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    Her dilde o,

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk❤

0|0
    0|0
  • MUSTAFA KEMAL ATATURK yalaka yavsaklarla karsilastirmayin ADAMI

1|0
    0|0
  • Kıyaslanamaz
    M. Kemal ATATÜRK.

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

0|0
    0|0
  • Niye gizli kullanıcısın sen mert çocuk? :)

0|0
    0|0
  • Tabiki Mustafa Kemal Atatürk yalnız diğeri ile aynı kefeye konulması üzdü beni açıkçası😞

0|0
    0|0
  • mustafa kemal atatürk

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk'ten sonrasını okumama retinam izin vermedi -,-

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 30

• Kemalistler; kıyaslanamaz diyecek
    Akpartililer; Tabiki Tayyip diyecek
    sonra kemalistlerle akpartileler birbirine girecek.
    Bunu bile bile neden böyle sorular sorarsınız?

Hii madem sordun bende tarafımı belli edeyim,
    RTE; ülkemize gelmis en iyi Cumhurbaşkanı ve Başbakandır : )

0|2
    0|0
    • Görende 1923den beri yaşayan biri sanacak.:D

• Atatürk'e sadece avrupalılar mı saygı duyuyor:D? Avrupa'nın adamı ama onların istediği şeyi elinden alıyor?:D Sen önce otur kendi tarihini kendi insanından oku, sonra yabancılara geç. Bak böyle algılama problemin oluyor, sentez yapamıyorsun. şu an ki şahıs kendi ülkesinin çoğunluğu tarafından bile sevilmeyen biri. Cidden söylenecek laf yok 👎

• @Mylifee5 sevilmese ülkenin yarısının oyunu alırmıydı?
      Ayrıca adam neden kendi zamanında kendi partisinden baska parti kurdurmadı?
      Neden tek partili sistem getirdi?
      Cunku halk tarafindan seçilemeyecegini bildigi icin öyle degilmi... Bunun tek izahı bu.
      neyse bu boyle uzar gider hadi yoluna

• Atatürk Avrupa'nın hizmetkarı oldu diye bir yorumun var beyin yoksunu örümcek ağı dolu kafaya sahip güzel arkadaşım, onun üzerine sana cevap vermeye gerek bile yok. Atatürk'ün ayağına gelen devlet adamlarının sayısını biliyoruz sanırım, diğer tarafta karşılaştırdığın kişiyi ise karşılamaya onbaşı geliyor.
    Hadi kafan çalışımyor bari bunu millete gösterme.

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk...

0|1
    0|0
  • Atatürk de kimmiş be he heytt. Eğer yaşasaydı, Bay Başkan "Eyy Atatürk, sen kimsin? dedi mi Atamız kaçacak delik arardı...(dermişim...)

Ayrıca ümmetin lideri bay başkanımızı, Peygamberlerden aşağı biriyle kıyaslamaya girişmeniz başlı başına bir hata.

0|0
    0|0
  • Şöyle soralım bir de Hz Muhammed mi RTE mi?

0|1
    0|0
  • Rte oda kim? Mustafa Kemal Atatürk'den Atamdan başkasını görmem.

0|1
    0|0
  • Tayyeap başgan diyorum

0|2
    0|0
  • Bu soruyu sorman bile hata ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK paşam eğer KEMAL ATATÜRK olmasaydı o da olmazdı ;) sen bile olmazdın

0|0
    0|0
  • Provokatif paylaşım şikayet edildi..

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK..
    Binlerce kere..

0|0
    0|0
  • Boyle soru mu olur be
    yav Atatürk ulkemizin kurucusudur
    R. T erdogan ulkemizin suanki c. baskanidir ikisinede saygi duymaliyiz eksigiyle fazlasiyla sev sevne ama saygi duyulmali

1|0
    0|0
  • Anlamadım. Mustafa Kemal ile kim dediniz? Duyamadım da?

0|2
    0|0
  • Bura karışacak birazdan çekirdeğimi aldım bekliyorum.

0|1
    0|0
  • kardeş burda böyle sorular sorma bence nedeni bağzıları hakaret felan eder adamların hayatı kayar he senn ne demek isteğini anladk attrkü kötülemeye çalşysn ama insanların içinde yapma böyle şeyler. d

0|0
    0|0
  • Kıyaslaması bile olama. Atatürk'le nasıl olurda Kıyaslarsınız.
    Not : Tayyip'e düşman felan değilim.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk K si büyük olmalı öyle yüce bir insanın RTE de aslında lider vasıflı biri ancak hırsız işte

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormayın kaldırın

0|0
    0|0
  • Atatürk

0|0
    0|0
  • Recep amca

0|1
    0|0
  • Eğitim şart..

0|1
    0|0
  • Ben Atatürkcüyüm. En Büyük Türk <3 Atatürk <3

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk tartışmasız

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürkle bir tuttuğuna bak. Neyse sinirlendim yine.

0|0
    0|0
  • sanırım ikiside makama diz çöktü
    bize makam önünde eğilmeyecek lider gerek

0|0
    0|0
  • Ama gercekten yapma. Biri utanc kaynagimiz, dunyaca sevilmeme sebebimiz. Nereye gitse tum ulkeyi antipatik gosteren, gereksiz fevri ve saldirgan tavirlariyla Barbar Turkler sozunun hakkini veriyor. Digeri ise herkesin dunya lideri olarak benimseyip saygi duydugu, İngiliz, Fransiz, Amerikan tarihci ve arastirmacilarin hayranlikla onun adina kitaplar yazdigi biri. Dolayli olarak soruna da cevap vermis oldum.

0|0
    0|0
  • Kemalist ateistlere karşı sonuna kadar Erdoğan

0|1
    0|0
  • RTE tabiki

0|1
    0|0
  • erdoğan,

0|2
    0|0
  • ne açıdan baktığına göre değişir.. cahil cühelanın tekiysen veled-i osman takılıyor, hırsızlığa yolsuzluğa, yasaklara, sansürlere, yobazlığa şuna buna sesin çıkmıyorsa tercihin bellidir,

0|2
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK

0|3
    0|0
Yükleniyor...