Öpüşme cezalı oyun?

Hamile kadınların kaç aylık hamile olduğunu tahmin ederek öpüşme cezalı oyun. Çocuk doğru tahmin ederse kadınları öpüyor.

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• yine mi o sapık? :D

0|0
    0|0
    • o hamilelerin kocaları yok mu yahu bu nasıl bir genişlik? bir de başlığı şöyle yazmaları lazımmış; "kaç aylık olduğunu tahmin etme. izleyenleri tahrik etme." ulan öyle bir öpüyor ki tahrik olmamak elde değil :/

• Kadınlar yolda gördükleri tanımadığı bir kişiyle bile öpüşebiliyor hatta belki hamile olmasına rağmen başka erkeklerle seks yapabiliyor. Çok beğendiğiniz yabancı kadınlar 😄😄😄

• sevgilisinin/kocasının izni doğrultusunda istedikleri fantazileri yapsınlar ona karışmam ama bu resmen aldatmaya girer! kocaları görmeyecek mi bu videoyu? aferin hayatım ne de güzel öpmüşsün mü diyorlardır acaba?

En İyi Kız Görüşü

• Oldu hayırlı işler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kaç yaşına gelmişsiniz youtubedeki bu videolara mı inanıyorsunuz gözünüzü seveyim😑

1|0
    0|0
  • Doğru tahmin edemezse tokadı yiyior mu :D

0|0
    0|0
  • zorla popüler yapilan bu şekildeki videlolar her ne kadar inandirici olmasada. belki ihtimaline karşılık Türkiye'de imkansiz oluyor 😄

0|0
    0|0
  • bu çocuğun çok böyle videosu var bence parayla yapıyor inanmıyorum insanların bu kadar basit olacağına

0|0
    0|0
  • sdaqweqeqw bu adamı kanalı açtığından beri takip ediyorum videolarının hepsi kurgu buna inanan masum kara cahiller lütfen inanmayın şöyle saçma sapan şeylere

0|0
    0|0
    • Annesiyle sevişen yabancı arkadaşım var bunlar sadece zevkine yapıyo

• Cahillik mi? Bak dostum onlar bizler gibi değiller bayan da olsalar sokakta gördüğü veya oğlu olan kişiyle sevişebilirler

• öf ne anlatsam bilemedim dostum biraz yorumlara bak tamam batı zihniyeti geniş olara bilir ama bukadarda değil

• şanslı

0|0
    0|0
  • Kurgu olum bunlar ya siz hala inanmaya devam edin asdf

0|0
    0|0
  • Ben bu elemana inanmıyorum

1|0
    0|0
  • bu piçde pacman gibi kızları yiye yiye ilerliyo sokakta :D

0|0
    0|0