Guclu kadin erkeklerin daha cok ilgisini cekiyo neden?

Ben dikkat ediyorumda erkekler parasini yemeyen kimseye muhtac olmayan kizlari daha cok begeniyo😄

Ben Valla Kimseye Muhtac Olmucam 😃18 Yasindayim 😄Erkekgin eline bakip asla yasamam 😯ben Tak Basima Yaparim Herseyi Hamile kalirsam 😄Bebegide Alir kendim Bakarim asla erkegin pesinden dolasip diki kaldiramam 😡😠

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim düşüncem yanlış bir görüş kaç kişiye sorulmuş ve o yönde kaç yanıt alınmış şahsen ben o düşüncede değilim Bilgili kültürlü olması benim hoşuma gider ki benim bilmediklerimi de bana öğretir Fiziksel olarak güç erkeğe yakışan bir durumdur bu kadınların güçsüz olması anlamına gelmez ama doğası gereği böyledir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güç arttıkça ilgide aynı oranda artar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düşkün erkek senin hoşuna gider mi?

0|0
    0|0
  • Kendine yetsin tabi güçlü olmalı 😉😎😏

0|0
    0|0
  • Cunku erkekler kndileriyle savasabilecek hayat zorluklarina birlikte asabilecek kixlari isterler sende oyleysen birazda guzelsen pesinden cok kosan olur

0|0
    0|0
  • Olgun olsun akli basinda olsun ve seks yapmayi iyi bilsin bunu sadece guclu kadinlar bilir ergenler degil. Tercih her zaman gucluden yanadir

0|0
    0|0
  • büyük lokma ye büyük konuşma demişler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah nasip ederse trde iş bulursam çalışacağım ama sevdiğimin durumu iyi olursa buna gerek yok ki? İnsan sevdiği kişinin cebine göz koymuyor ki, Allahta onun durumunu üstün eylediyse bunda gocunacak birşey de yok ki? Ama tabiki sosyal olmak için ve kimseye muhtaç olmamak için bir başlangıç yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tabi ki, her ikisi kendi yükünü taşımayı becermeli. Kimse kimsenin yükünü çekemez ki?

0|0
    0|0
  • Öyle miymiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...