Eğer bir ve birlik olmak çözüyorsa sorunları, ülke olarak neden hala yiyoruz birbirimizi?

Nedense izlerken tüylerim diken diken oldu. Çok güzel bir görüntü. İnsanlığa örnek olacak, insanlara örnek olacak bir görüntü bence.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cidden bende izlerken tüylerim diken diken oldu ülke olarak bunun bilincine varıp gerçeklestiririz umarim :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cunku empati yok bizde

1|0
    0|0
  • Bizim bir araya geleceğimiz kelimesi aşırı zor din mesep siyasi görüş ayrımı yapılan bir ülkede insanların zor bu tip işler insanın ırkına karışıyoruz ne içtiğine karışıyoruz zor ya üzgünüm ama zor

1|0
    0|0
  • mesele insan olmak , insan olduktan sonra gerisi gelir cano

1|1
    0|0
  • profil fotono ne zaman görsem şaşımı oluyorum diyorum

1|0
    0|0
  • Maalesef dostum çıkarlar her zaman ön planda

1|0
    0|0
  • Insanlar birbirini yemeye, uyumaya devam etsinler bakalim bilmedikleri o gizli gucler ortaya cikinca ne yapacaklar...

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Biz zaten biriz sorun içerde olup bizden olmayanlarda!!

1|0
    0|0
    • Ben şu yaşıma geldim çok darda olan insan gördüm. İnsank geçtim artık arabanın çarpıp geçtiği kediyi ayağıyla sürüyerek hayvanı ölüme terk eden hayvanlar gördüm. Sokakta sevgilisi tarafından dayak yiyen kızı elinde sigarayla izleyen delikanlıyım diye gezen insanlar gördüm. Bunlarla birlik olunur mu?

• İnsan olmanın hatta canlı olmanın gereği bu. varız kıyamete kadarda olacağız ;)

• Aynenn 👏🏼

• cunku bazı yavsaklarla bırlık olmak cıdden cok zor

1|0
    0|0
  • Bırakmıyorlar ki bir birlik olalım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...