Başıma gelen bu trajikomik olay ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Hepimizin arkadaşım kelimesini hak etmediğini düşünüp dostum, kardeşim dediği insanlar vardır. Yıllarınız vardır onunla anılarınız, fedakarlıklarınız, maddi manevi her şeyiniz. Benimde vardı böyle bir tane ve bu ilişkiyi sonlandırmamın sebebi mide bulandırıcıydı. Kendisi her zaman ki gibi evime gelmişti yemişti içmişti ve çıkarken de paramı almış çok küçük bir mevla değil ayrıca şu an çalışmadığım için o paraya ihtiyacım vardı ve kendisi de biliyordu.. Evde sadece ikimiz olduğumuz için her ne kadar konduramasam da gerçekler onu gösteriyordu, onu suçlamadım suçlayamadım kıyamadım (salağım) derken doğum günüm için attığı mesaj beni çok sinirlendirdi "seni çok seviyorum, canımı veririm" vs vs ve ona bir zarf atarak gerçekten hırsızlık yaptığını teyit ettim. Paramı istedim kamera kayıdı, ailesine söyleme, rezil etme şeklinde tehdit ettim getirecek ama o kadar haysiyetsiz çıktı ki özür bile dilemedi "ben zaten o parayı geri verecektim yiaa, param yok şimdi veremem". Ona maddi olarakta çok fazla desteğim olmuştu istese yine esirgemezdim bunu geçiyorum özür dilese ihtiyacım vardı affet dese deliyim ben merhamet ederdim.. Olanlar karşısında hala şok içerisindeyim, insanlığın geldiği bu son boyut hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oha diyorum ve geçiyorum, ulan ne günlere kaldık be.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmemişsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.

1|0
    0|0
  • Bunlar daha ne ki ya?
    İnsan insana acımıyor bu devirde adam öz kardeşini para uğruna öldürüyor.
    Benim için para hiç önemli bişey değil zaten yalnızlığı sevdiğim için dost arkadaş gibi tanıdıklarım da yok bunun için mutluyum. Böyle yapan biri olmuş olsaydı gözünün yaşına bakmaz şikayet eder süründürürdüm. Fazla duygusuz gibi görünebilir belki ama hak edene hak ettiği dersi vermezsen bir başkasına da zararı dokunabilir

0|0
    0|0
  • İnsanlar kanka tam bir srfsz olmuş yaşamak istemiyorum bu ülkede hele kocaelide yani bizim burda olan son olaydan sonra

1|0
    0|0
  • hiç bir insana güven olmaz bazen en yakınındakine bile güvenmek zordur onu elde eden sonrasında pişman etmezse

0|0
    0|0
  • Düşünemedim

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilin mi yoksa normal bir kız arkadaşın mı bunu yapan tam anlayamadım?

1|0
    0|0
  • bazen insanlar yıllarca yanında olsada tanıyamazsın evet haketmeyenler oldu

1|0
    0|0
Yükleniyor...