Bu hayatta sizi en çok kim yanılttı? affedebildinizmi?

hepimiz birilerinden beklemediğimiz ihanetler görmüş, hayal kırıklığına uğramış ya da aldanmışızdır.. sizi en çok kim yanılttı? affedebildinizmi?

0|1
11|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Herkesin herkese ihanet edip, aldatabileceğini kabullenmiş birisi olduğum için pek şaşırtan çıkmadı.
    Bir anlamda her ihanet aslında beklenilen bir şeydir.

3|1
    0|0
  • Karakter olarak çok şüpheci bir yapım vardır kimseye kolay kolay güvenmem genelde en kötüsünü düşünürüm ve o duruma alıştırırım kendimi hayal kırıklığı yaşamayayım diye. Bir defa hazırlıksız yakalandım :) Aldatma vs yok yaşamadımk öyle bir şey ama beni asla bırakmayacağını düşündüğüm kız benden soğuduğunu söyledi ve ayrıldı :) 1.5 senelik ilişkimizdi. evllilik düşünüyorduk... her neyse geldi geçti

1|0
    0|0
  • yediğim, içtiğim ayrı gitmeyen bir dostum, toplam 50. TL için ağır satmıştı. 1 hafta kendime gelemedim, ama en azından tanımış oldum. affetmedim tabi ki, bir de iyi bir ders oldu, artık öyle gol'ler yemiyorum :)

1|0
    0|0
    • az paraya satıldığınamı yanarsın, az parayla kurtulduğunamı :D neyse geçmiş olsun

• teşekkürler, aynen :) . 50. TL'ye böyle bir ders için uygun maliyet :)

• 8 sene güzel ve de seviyeli gittiğini düşündüğüm ilişkinin sonunda, başka birisi ile beni aldatması. Yakınlarından da başka türlü ihanet gördükten sonra, insan herkese kuşgucu gözle bakmaya başlıyor.

1|0
    0|0
    • Maalesef , iki ihanette aralıklarla yaşansa da , kolay kolay unutulmuyor. Akıldan çıkmıyor ara ara gelince yüreğimin acıdığını hissediyorum. Zamanla her şeyin daha iyi olacağına dair inancım sonsuz. Çünkü, hayatta her zaman şunu söylerim. Bir insan dürüst ise, kalbi fesat değil ise; iyi şeylerin Allahın onu buluşturacağına inanıyorum.

• kesinlikle..

• Teşekkür ederim değerli yanıtınız için. Saygılarımı sunarım.

• Bu hayatta beni en fazla yanıltan, 7 haziran seçimleriydi. HDP'nin barajı geçmesi, AKP'nin %9 oy kaybetmesine hiç ihtimal vermiyordum, yanıldım.

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • eski sevglim, afettmedim onu kimse afedemez

1|0
    0|0
  • Dostlarım
    Allah degilim , Affetmem

1|0
    0|0
  • Düşünüyorum ama aklıma bişey gelmiyor. Hatırlamakta zorluk çektiğime göre affetmişim demek ki

1|0
    0|0
  • dostlarım kolay kolay affetmem affetsemde eskisi gibi olamayız

1|0
    0|0
  • Birisi... Hiç affetmeyeceğim...

1|0
    0|0
  • Insanı En Çok Uzen ve Yaralayan Tabii ki En Değer Verdıgı Insanlardan Yediği Kazıklardır.. Affetme Konuya Gore Değişir ama Yalan & Aldatma İse Affetmem 😁

1|0
    0|0
  • En kötü hikayelerimi en çok sevdiklerim yazdı..

1|0
    0|0
  • Kimsenin beni yanıltmasına izin vermedim desem çok mu megaloman konuşmuş olurum ki?

1|0
    0|0
    • megolaman değilde şanslısın diyelim

• Evet o da olabilir; ama şu bir gerçek etrafımda seçtiğim insanların hatalarını gördüğümde etrafımda olan o insan bir daha olmuyor. Mükemmeli aramıyorum; ama adam gibi adamları arıyorum etrafımda.

• bu demek oluyor ki; yanlışa af yok...

• Bizim mahalle kalecisi hep penaltilarda sağa atlayacak gibi yapardı bende sola atardim o da sola atlayarak tutardı topları affettim gitti

1|0
    0|0
  • Güvendiğim dağlara yağdı kar

1|0
    0|0
  • yanıltanı bayılttım, affetmedim

1|0
    0|0
  • En samimi arkadaşımdan kazık yedim asla affetmem

1|0
    0|0
  • sen olmadığın için mutluyum

1|0
    0|0
  • İnsanı en çok kendi kandırır.

1|0
    0|0
    • haklısın.. bugün kendimize verdiğimiz sözü yarın yine kendimiz unutabiliyoruz..

• Adam demiş; git başımdan benim derdim başımda zaten , sormuşlar ne derdin var diye demiş benden büyük dert mi var bana.

• Arkdsimin bazilari

1|0
    0|0
  • Kadınlar.

1|0
    0|0
  • sevdiğim kadın yanılttı affetmeyeceğim...

1|0
    0|0
  • Iphone ilk kendi çıkardığı harita uygulaması, affettim sonra :)

1|0
    0|0
  • eskı sevgılımm

1|0
    0|0
  • Beni en çok ben yanılttım ve kendimi af etmeyecegim kesin

1|0
    0|0
  • kimseyi 1 gram bile umursamadığım ve takmadığım için direk kendim derim!

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Affetmiycem asla.

1|0
    0|0
  • affetmedim halada affetmiycem

1|0
    0|0
    • yakınınmıydı?

• hayırlısı buymuş demekki.. mutluluklar :)

• teşekkürler :)

• çok kişi.

1|0
    0|0
  • Cocuk degilim aglamam
    Allah degilim affetmem

1|0
    0|0
  • Kimseye kin tutmam

1|0
    0|0
  • Dost sandığım insanlar; hiç birini affetmedim, affetmemde.

0|0
    0|0
  • Affederim ama unutmam

0|0
    0|0
  • 2 yıllık sevgilim

1|0
    0|0
  • En büyük kazığı ben kendime attım,

Affedemiyorum.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...