Bir arkadaşıma kötü davrandım ve bencil biri oldugumu düşünüyor :( benimle konuşmuyor kendimi üzgün hissediyorum?

evet ne yapmayılıyım :( öyle değilim ama o gün bazı problemlerim vardı kötü davrandım istemeden ne yapmalıyım? Bi arkadaşıma kötü davrandım ve bencil biri oldugumu düşünüyor :( benimle konuşmuyor kendimi üzgün hissediyorum ?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Bence biraz zaman geçsin olay biraz durulsun sonra bir şekilde gönlünü alırsın durumu açıkla ona bilerek öyle davranmadıgını gerçekten üzgün oldugunu falan .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla kafana takma sis

1|0
    0|0
  • Ne kadar derdin olursa olsun onu arkadaşına yansıtmaman gerekirdi gerçekten bencilce bir hareket yapmışsın bencilliğin tersin cömertliktir bir yemek ısmarla ve özür dile derim ;)

1|0
    0|0
    • yemeğe gelmez ki beni affetmeden ne demeliyim beni affetmesi için :(

• çekinme sen gelir neden gelmesin tabi direk pat diye gel bir yemek yiyelim deme konuşmyı teklif et aç mısın yemek yerken konuşalım de yemeğin ortamıda farketmez ha simitçiden tut restorana kadar hiç farketmez onu anladığını hatalı olduğunu ona değer verdiğini ve bidaha böyle bişey olmayacağını söyle emin ol oda seni affetmek ister eğer seni seviyorsa ;)

• beni seviyor sanırım ama çok kızgın :( tamam yapıcam

• İyi insanlara kötü davrananlar
    Ölün..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönlünü all onla yemek iyin sohbet et hatanin farkinda oldgunu belirt

1|0
    0|0
    • yemeğe falan gelmez önce sözlu olarak kendimi affettirmem lazım ne demem gerek :(

• tamam :) umarım beni affetder

• Affeder merak etme yuzyuze gorusunce detaylica konusun

• Barışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...