Sarışınlar aptal mıdır?

altın gibi saçlarım boncuk gibi gozlerim beyaz bir suratım ve düğme burnum var, anaokulundan beri sürekli barbie, ruskızı, cokguzel, guzellik terimleri ile hitaplandırıldım. İlkokulda ögretmenim en cok beni severdi matematikten direk 5 verirdi kadın, lisede beden hocam bana kıyamaz tamam sen cıkma derdi gene hep gecerdim derslerden. Ailede hep ayrı tutuldum kuzenlerim arasında hep ayrı tutuldum ve bugune kadar aklımı kullanmak zorunda değilmişim gibi ögretildi ve ben sadece bir gorseldim, instagram gorseli, kahvalti yaparken etraftaki insanlarin da gelmesi için hep cam kenarına oturtulan görsel. Sonra iş hayatı başladı ve istediğim her işe girdim. sonunda bir ilşkiye başladım.
Ama ilişkde tuhaf giden bir şeyler vardı, benim fikirlerime saygı duyulmuyordu, hatta dinlenmiyordum bile, aynı süs bebek gibi kösede oturmam isteniyordu.. Evet bana güzellikle hayatta her seyi elde edebilecegimi ogrettiler ve aklımı kullanmayı hiç aklıma getirmedim, şimdi ne yapmam gerekir çunku bu ilşkide gerek arkadas ortamımda gerek ailede sadece bir bitkiyim.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayır çok akıllılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sarışınlar aptal değildir ama böyle yetişincede eksik gelişmişlik söz konusu oluyor ve o yüzdende öyle görülüyorlar. Valla yapabiliyorsan oku, gör, yorumla, belgesel falan izle, incele, tart bunu herkes yapmalı bence de dediğin gibi bir durum varsa sende yap

1|0
    0|0
  • 1) Aptallık zeka ile ilişkilendirilmesi gereken bir kavramdır.
    2) Dersler zekanın gelişmişliğini değil, aklın gelmişliğini gösterir. Ne kadar bilgi depoladığını gösterir. Yani derslerdeki başarı herkes tarafından sanılanın aksine zeka göstergesi değildir.
    3) Sarışınlıkla aptallık arasında bir bağ kurmak kadar saçma bir şey yok. Bilimsel olarak bir bağlantı kurmakta imkansız. Ama siz bu saçmalığa kendinizi inandırırsanız, karakteriniz zamanla buna kayar. Ve olmadığınız biri gibi hissedip, sanki oymuş gibi davranmaya başlarsınız.

Her şey sizin elinizde, hayat sizin, kendinizi bu kadar kasmayın, içinizden geldiği gibi rahat davranın. Eğer sizi süs gibi görmelerinden sıkıldıysanız yapmanız gereken tek şey sesinizi çıkartmak! Gerekirse "Bende buradayım!" diye bağırın. Bir kere kendinizi göstermeyi başardığınız zaman insanlar otomatikman size göre yenideni şekil alacaktır.

1|0
    0|0
  • İnsanların zekiliği veya aptallığının rengiyle boyuyla posuyla veya başka fiziksel özelliğiyle alaksı yoktur. Senin düştüğün durumu sne sorgulayacaksın, nerede hata yapıyorsun?

1|0
    0|0
  • Hayırr sis

1|0
    0|0
  • fikirlerini her ortamda belirtmelisin..
    güzel kadın anlıktır
    güzel ve zeki kadın ise ömürlük..
    çevrendeki herkese bir kadının güzel olduğun kadar zeki olduğunu da göster..

1|0
    0|0
  • Enazından bunun farkındasın. Bundan sonrasında yapman gerekende seninde belirtiğin gibi aklınıda o yetilerinle beraber kullanmak.
    Sana tavsiyemde kişisel gelişime yönelmen, düşünce yapısını geliştirmenin en kolay ve etkili yolu 😊 basarılar..

1|0
    0|0
  • Hayatta başkalarının seni etkilenmesine yer vermeyeceksin

1|0
    0|0
  • Bir çoğu öyle sanırım ://

0|0
    0|0
  • Genelde

0|0
    0|0
  • Her şeyin fsrkında olman bile akıllı olduğunu gösterir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalk kız uyan ekmek cıktı. :D Hayal dünyanız beyin yakar.

0|0
    0|0
    • bıktık aynı yorumdan pfff biraz yaratıcı ol

Yükleniyor...