Sarışınlar aptal mıdır?

altın gibi saçlarım boncuk gibi gozlerim beyaz bir suratım ve düğme burnum var, anaokulundan beri sürekli barbie, ruskızı, cokguzel, guzellik terimleri ile hitaplandırıldım. İlkokulda ögretmenim en cok beni severdi matematikten direk 5 verirdi kadın, lisede beden hocam bana kıyamaz tamam sen cıkma derdi gene hep gecerdim derslerden. Ailede hep ayrı tutuldum kuzenlerim arasında hep ayrı tutuldum ve bugune kadar aklımı kullanmak zorunda değilmişim gibi ögretildi ve ben sadece bir gorseldim, instagram gorseli, kahvalti yaparken etraftaki insanlarin da gelmesi için hep cam kenarına oturtulan görsel. Sonra iş hayatı başladı ve istediğim her işe girdim. sonunda bir ilşkiye başladım.
Ama ilişkde tuhaf giden bir şeyler vardı, benim fikirlerime saygı duyulmuyordu, hatta dinlenmiyordum bile, aynı süs bebek gibi kösede oturmam isteniyordu.. Evet bana güzellikle hayatta her seyi elde edebilecegimi ogrettiler ve aklımı kullanmayı hiç aklıma getirmedim, şimdi ne yapmam gerekir çunku bu ilşkide gerek arkadas ortamımda gerek ailede sadece bir bitkiyim.

0|0
210

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...