En yakın arkadaşımı kaybettim. Mesaj atmalı mıyım?

Arkadaşım kız. Kardeş derdik birbirimize. Bir gün mesafe koymamız gerektiğini, insanların dedikodu yaptığını söyledi. Bu insanların (Birkaç kız ve hepsi ortak arkadaşımız) kötü yanlarını aramızda çok konuşmuştuk. Arkadaşıma kötülükleri de dokunmuştu. 2 saat kadar yalvardım dinleme kimseyi diye. Neden yalvarıyorsun önüne baksana diyebilirsiniz ama kalp işte. Sonra onun üzüldüğünü göremeyince kızgınlıkla sendeki eşyalarımı getir dedim. "Zerresi kalmasın sende" dedim. Tabii ki hepsini getirmedi bazıları hala onda. Bilgisayarım onda kalmıştı akşam geç saatlerde yurda getirmeye gelmiş halbuki yurda gelme diye kaç kere uyarmıştım. Yolda kaybolmuş ve arkadaşını aramış o da sevmediğim insanlara söylemiş (aradığı kişiyi de sevmiyorum aramızı bozan o) arkadaşımı arabayla almışlar ve yurdun önüne getirmişler 5 kişi gelmiş... Kızdım. Yanlış kişiye kardeşim demişim dedim. Değmezmişsin dedim. "Ya başına bir şey gelseydi? Ben seni hala çok seviyorum" dedim. Aramız bozuldu. Bir gün sonra gönlünü aldım ve eskisi gibi olduk. Her şey çok iyiydi. O kadar iyiydi ki 200 tane fotoğraf çektik. Bir gün sonra bana haber vermeden sevmediğim insanlarla merkeze gitmiyordu ki merkeze inmeye tanıdık biri görür diye benimle 2 kız 1 erkek inmiyordu ama kendisine çıkma teklifi eden biriyle birlikte 3 kız, 2 erkek olarak gitti. Ben de peşleeinden gittim. Topluluk olunca bir şey olmaz diyor ama beni tatmin etmedi. O erkek de bir kızı cinsel ilişkiye sokup, videolarını yaymak isteyen bir insan ve arkadaşım bunu biliyor. Yemek yemedim diye beni herkesin içinde küçük düşürdü, mesajla kötü sözler söyleyerek kalbimi kırdı. Bir yakınımın kanser olduğunu öğrendim ondan suratım asıktı deyince bunların hiçbiri bahane olamaz dedi. Pes ettiğimi söyledim. Geçmiş olsun bile demedi. Kalbim paramparça oldu. Sonra siyasi bir amaç için Ankara'ya gittim ve bunu onaylamıyordu. Bana kızdı. Alttan almadım. Zaten alamazdım da kalbim kırıktı. 1 gün sonra İskenderun'a gitti hem de bize kötülükleri dokunan insanlarla. Üzücü

Güncellemeler:
Çok uzun şeyler yazardım ama hep kestim attım. Sığmıyor çünkü yazmaya..
Güncel

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• İkinizin de hataları var, ama bence onun hatası daha çok. Tabii bir de ondan dinlemek lazım, eksik bilgi vermiş olabilirsiniz. Eğer onun hatalı olduğuna eminseniz mesaj atmayın. Yoksa her hatalı olduğunda sizden ilk adımı bekleyecek.

0|0
    0|0
    • Eksik yön çok ama gerekli bilgiler yok denecek kadar az gerçekten. Karakter yetseydi çok daha uzun yazardım. Beni çok severdi.. Döner mi geri sizce? Ben hatalarımı kabul ediyorum o da etse keşke

• Bunun cevabını ben bilemem ki. Ama merak ediyorum sizi insanların içinde küçük düşüren biriyle arkadaşlığınızı devam ettirmeyi gerçekten istiyor musunuz? Bence öyle biriyle arkadaşlık etmeye değmez.

• İnsan sevince aptallaşıyor işte. Seviyorum, istiyorum ve aptalım

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bunu seviyor gibisin kardeş kelimesi aranizi bozuyor gibi

0|1
    0|0
    • Böyle düşünebilirsin. Belki o da böyle düşünmüştür. Sevgili sananlar da vardı zaten. Sen neden bu kanıya vardın?

• Çok aşırı değer veriyorsun sahipleniyorsun kıskanıyorsun ona bir zarar gelmemesi için kiyamiyorsun tabiiki insna bunları kardeşi için de ister ama sende bu fazla var senin içini bilemem gerçekten kardeşlik ise tebrik ederim ama kendini kandırıyorsan yazık edersin kendine

• Hiçbir insan kendini kandıramaz ki. Ne hissettiğimi biliyorum.. Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence biraz ayrı kalmaya ihtiyacınız var.

0|1
    0|0
    • Neden peki? Düzelir miyiz sence

• Umarım :/

• Teşekkür ederim

• Atmak lazım

0|0
    0|0
  • Evet at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4