Arkadaşlar lütfen acil cevap bekliyorum yardımcı olur musunuz?

Ya arkadaşlar acayip tırsıyorum öyle böyle değil. Gece arkadaşım "öldürdük kanka gömdük kanka" falan dedi. Benim bildiğim uykuda sayıklama günlük yaşanan olayları sayıklama. Yani katil mi lan çok kokruyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
Ya soruyu anlamayan ve anlamak istmeyenler : rüyada sayıklayan insanlar genelde o gün yaşadığı şeyden bahsederler. Buna çok şahit oldum. Bu kızda rüyasında adam öldürmekten gömmekten bahsetti anlatabildim mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sakin olsan tekrar anlatsan anlayacağım

0|0
    0|0
    • Rüyasında öldürdük gömdük falan diye konuşuyordu diyorum. Rüyada sayıklamak günlük hayatta konuşmalarımız diye biliyorum işte. O zaman cidden birini öldürdü mü bu kız? Ya da ne biliyim ya korkuyorum

• ben çok zarif bir hanfendiyim ! sldsaldfj yeter artık ağır ithamlarınız ama rica ediciğim bu bahsi kapatalım :DDDD mesaj atmaya çalıştım ama seviye mi ne atlamam gerekiyomuş neyse atladığımda rahatsız ederim seni :D

• www.kizlarsoruyor.com/.../q4882418-sevgili-es-konusunda-aradiginiz-boy-kilo-orani-nedir

Soruma Gel Cevap ver sonuna.(Hödüğüm) yaz ben sana atarım :D

En İyi Kız Görüşü

• Polise şikayet et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Saçma

0|0
    0|0
  • bu iş bizi aşar bacım.. Müge amlıyı ara sen geç kalmadan

0|0
    0|0
  • ben olayı anlamadım

0|0
    0|0
    • Sorum şu : rüyada sayıkladığımız şeyler gün içinde yaşadığımz olaylar mı? Arkadaşım rüyasında adam öldürmekten falan bahsediyordu işte olay bu ve ben de korktum.

• yav öldürse ne olcak birini öldürdü diye arkadaşlığı mı kesceksin? :D belki oyunda öldürmüştür :Dd :DD

• Vay be ner arkadaşlar var katil ama kankam dldldld olur mu ya öyle şey tabiki tırsarım ahaha ya benim üstüme atarsa suçu plan yapıp bana yıkarsa cinayeti hapislerde çüriyemem döverler beni orda tırısyorum vallahi ya

• Yav rüya o öyle şey mi olur. bişeyin etkisinde kalmıştır o

0|0
    0|0
  • Karakola git rüyasında adam vurmuş de:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arka sokaklarımı ızledınız de uyudunuz neyaptınız

0|0
    0|0
    • Arkadaşım ciddi bir soru sordum. Neden dalga geçiyosun? Cidden korkuyorum ya

• dıyorum ya tek hayatta yaptıklarımız degıl ızledgımız fılm muzık vs lerde ruyamıza gırer

• Sağ olasın ilgilendiğin için :)

• Rüyada bir kimseyi öldürdüğünü görmek, onunla dost olacağını haber verir diyor.

0|0
    0|0
    • Yok yanlış anladın sen 😄 rüyasında görme değilde daha çok sayıklıyodu. Ben de gün içinde yaşadığımız olayları sayıklıyorz diye biliyorum. O yüzden birazcık korktum.

• :Dhııı anladım.

Yükleniyor...