Sürekli şikayet eden insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu her konuda olabilir. Mesela sürekli memleketten, çalıştığı iş yerinden, okulundan şikayet eden insanlardan tutunda, 24 saat KS'den ayrılmayıp, siteden şikayet eden insanlara kadar.

Hoşnutsuzluklarının altında yatan sebepler nedir sizce?

1|0
29|19

En İyi Kız Görüşü

• 24 saat sitede takılmıyorum 5 saat kadar takılıyorum ama hoşnut değilim :/
    Sen baya vakit geçiriyorsun ama sende hoşnut değilsin :/
    Tamamen tatminsizlik bence.
    Üstelik benim ruhsal bozukluklarım var seninde :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• siteyi filan geçelim ama benim hayal bile etmekte zorlanacağım durumlarda bile şükür edebilen insanların olduğunu bilmem açıkçası beni şikayet etmekten utandırıyor sebebi ise bence çocukluklarımızdan kaynaklanıyor bu konu hakkında bir bence hazırlamıştım
    www.kizlarsoruyor.com/.../a46947-cocuklariniza-cok-oyuncak-almayin

0|1
    0|0
  • Eğer mesleğinden şikayetçi ise daha iyi yerlerde olmaya çalışıosa ve bunun için canla başla çalışıosa aşağılık kompleksi 7 24 burada ama hala burayı beğenmiosa tatminsizlik duygusu okuldan şikayet edilmesi altında bir sürü neden var ki bence haklı :) kusura bakma o konuda okul kadar gereksiz bişi yok bence memlekete gelecek olursak siyaset hakkında fikrm yok bişi diemem

0|1
    0|0
  • Yolda görsem yönümü değiştireceğim insan tipleri.
    Hoşnutsuzlukları yetinmeyi bilmemeleri. Elindeki imkanın daha iyisini sunduğunuz zaman "buranın da şurası yamukmuş." diyecek amip olur kendileri.
    Hem banane m'k senin derdinden derler adama.

0|1
    0|0
  • Hiç bir şekilde tatmin olmayan insan tipi. Çok sıkıcılar ve bence istediklerine ulaştıklarında bile söylenecek birşey bulurlar.

0|1
    0|0
  • Memnun olamayan insan tipi.. Elindekiyle yetinemeyen ve daima mutsuzluğa hapsolacak..

0|2
    0|0
  • Ya memnun degillerdir

0|1
    0|0
  • Haklı oldukları konular var

0|1
    0|0
  • Ben sikayet etmeye baslasam utanirlar hepsi

0|1
    0|0
  • mutlu olamayacaklarını , rahatın battığını düşünürüm.. sinir bozucu

0|2
    0|0
    • Sinir bozucu olduklarına katılıyorum :)
      Gerçi diğer yazdıklarına da katılıyorum :D

• ispiyonlamış yani :D

• He tamam şimdi anladım :D

• Ağzına kürekle vurasım geliyor insanın yaşam enerjisini düşürüyorlar resmen

0|1
    0|0
  • Acizler şikayet eder, asiller idare edermiş 😄

0|1
    0|0
  • Böyle insanlar denilince nedense "teyzem" aklıma gelir:)) Negatif enerji veriyorlar. Ola bildiğince uzak durmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • sinir oldummu bende şikayet ederim :D

1|1
    0|0
  • ninelerimiz çok yapardı hastalıktan ağrıdan şikayet ederlerdi ama çağımızda bazı insanlarda her şartta her durumda görülebilen duygu durumu..
    sıkıntı ✔

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum, umrumdışı..

0|1
    0|0
  • Benim eski komşum anlattığınız gibiydi ve baktığımda kendisine güvenmeyen, biraz beceriksiz ve istediği makama ulaşamamış biriydi. Belki bunlarin etkisi vardir.

0|1
    0|0
  • sikilirim o tarz ınsanlardan.

1|1
    0|0
  • Hele modalara çok gıcık kapıyorum havalara bak ya kendilerini fazla bişi sanıyorlar (Hayır kıskanmıyorum onları)
    Onlara tek sözüm aha burda
    https://m.youtube.com/watch?v=bPNS4efIyTM

0|0
    0|0
    • Ne modası bu :D

• @agnostikharunn napıyım yani sen hiç konuşma benle konuşsan konuşsan dert yan asf eğlenceli konuşma sen benle birde kanka olcaz asd😂😂😂 2 kahve getir Yunan kahvesi olsun😜

• 1 milyar dolara her neyse agzimi acmiyim :D

• İlgisizlik ve şımarıklık, hem hak veriyorum hem suçlu görüyorum

0|1
    0|0
  • beklentileri yüksek demek ki

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Dövesim geliyor 😒

0|1
    0|0
  • huzur isyanda

0|1
    0|0
  • İnsanın enerjisini düşürüyorlar, uzak durmakta fayda var. Altında yatan sebebi bilemeyeceğim.

1|1
    0|0
  • sevmedigim insan tipi bnden uzak olsunlar istemem vallah

0|1
    0|0
  • Huysuz insanlar olduklarını düşünüyorum şımarık kesim.

0|1
    0|0
  • Doyumsuzlar

0|1
    0|0
  • Ben onlara hic sıkıntı yasamamislar diyorum.. rahatliktan saracak yer ariyorlar..

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok fazla şikayet etmem de ara sıra şikayet ettiğim doğrudur sorular olsun hayattan olsun ben sorunun neyi anlattığından çok İngilizce kelimelerden rahatsız oluyorum çoğu zaman Türkçesi olan kelimeleri de ingilizce olarak değinilmesi doğru bulmuyorum sitede bencelerde yapılıyor bu hata normal sorularda imla hatası diye şikayet ediyorum bilmem doğru bilmem yanlış takıntılı bir adamım ingilizce sormak isteyen arkadaşlar yanına türkçesini belirtsinler ne demek istediklerini yoksa diğer ingilizce ksden farkı kalmıyor sitenin yarım yamalak ingilizce cümleler rahatsız ediyor beni :)

yine uzun yazdım ya diyeceklerim bu kadar :)

0|1
    0|0
    • Sen hep yaz kanka. Ben okurum. Ellerine sağlık 😊

• teşekkür ederim :) ksnin şu ingilizce kelime muhabbetlerine bir çare bulması şart tamam amana site global tek olsa ingilizi ispanyolu ve ya almanı bir sitede olsa yabancı dil kullan yani kime artistlik yapıyorsun hem demezler mi adama bu arada diyeceklerim bu kadar sağolasın :)

• Çoğu insan mutlu değil bu ülke de..

Bir baltaya sap olamamış ama hala polyannacılk oynayan insanlar çok endişe verici..

0|1
    0|0
  • Aciz insan ŞİKAYET eder, Asil insan İDARE eder, Basit insan İFTİRA eder, Sabırlı insan AZİM eder, Şükürsüz insan BEDDUA eder!..

0|1
    0|0
  • ilgi eksikligi diyorum
    sürekli şikayet etmelerinin sebebi cevresindekilerinin ona ilgi göstermemesi

0|1
    0|0
  • Tek kelime ile "Doyumsuzluk"

Herzaman daha fazlasını istediğimiz sürece herşeyden şikayetçi olmaya devam edeceğiz.

0|1
    0|0
  • En nefret ettiğim insan tipi. Ne kadar beceriksizse, yeteneksizse , işe yaramaz sa okadar şikayet eder. Bana yansıyan bu.

0|1
    0|0
  • ya filmlerden gördükleri yerlerde yaşayabilceklerini sanıyorlar her giden rahat etmiyor maalesef bir sürü canlı örneği var sonuçta burda olan kültür oradakinin çakması gibi hayal ettikleri yaşam için pek uygun değiller aslında ben öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bakış açısı ve geçmişten gelen olumsuzluklar

0|1
    0|0
  • zencı bol bulduğu yağı s*kine sürermiş , bunlarınki de o misal !!!

0|1
    0|0
  • her şeye bir eleştirileri ve bahaneleri vardır. BEnce o insanlar hayatta başarıyı yakalayamazlar. Hep problem bulur hiç çözüm bulmaya çalışmazlar. Şu söz onlar için söylenmiştir adeta :'Karanlığa küfredeceğine, bir mum yak '

0|1
    0|0
  • Bilmemki

0|1
    0|0
  • uyus olduğun insan modellerinden adamın enerjisini sömürürler sızlana sızlana...

0|1
    0|0
  • yatıp uyusunlar kafa s0kmeye gerek yok :D

0|1
    0|0
  • genel olarak mutsuz insanlar olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İnşallah bir gün düzelirler.

0|1
    0|0
  • Gecimsizlik ruhlarinda bir ev kiralamis.

0|1
    0|0
  • çok problemler,

0|1
    0|0
  • Sukretmeyi bilmeyenler

0|1
    0|0
Yükleniyor...