Arkanızdan konuştuğunu duyduğunuz birisine tepkiniz ne olurdu?

Arkanızdan konuştuğunu duyduğunuz birisine tepkiniz ne olurdu?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sert olurdu

0|0
    0|0
  • ruh halime bagli stres atmak istiyosam parcalarim ya da umrumda olmaz degmez diye dusunurum

0|0
    0|0
  • Ağır olurdu.

0|0
    0|0
  • Hayırdır derdin ne otur bakalım derdim sonun da da dövüyorum genel de.

0|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • yüzüne konuşurum :D

0|0
    0|0
  • ben bir arkadasimin yuzune karsi konustum, arkadasligimiz bitti. "ondan böyle birsey beklemediğini hayal kırıklığına uğradığını söyle kızmadan" bir daha yapmaz.

0|0
    0|0
    • Tatile gitmişlerdi benim arkamdan beni sevmediğini söylemiş anasi huzursuzluk cikarmasa bile kizi çıkarıyor diye

• Bide bir sey sorcam birisinin arkasından o anlık sinirle söylenen söz giybet olurmu

• Her arkadan konusulana gıybet diyemeyiz. hepimiz zaman zaman birilerinin arkasindan konusuruz. eminim bunu sende yapmissindir. seninde dediğin gibi sinirli bir anda söylenmiş ya da goygoy muhabbeti sırasında söylenmiş söz olabilir.
      Şimdi bütün bunları boşverelim. ben sana bir anonim söz söyleyeyim, bu olayı sana taşıyan arkadaşın için uygun bir söz ; "Benim hakkımda ne söylediklerini bana yetiştirme... Senin yanında bunu söylerken neden bu kadar rahatlar ondan haber ver?"

• o zaman düete başlarız işte

0|0
    0|0
  • Takılsın kafasına göre çocukmu eğlendireceğiz . O saatten sonra benim yanımda işi bitmiştir zaten

0|0
    0|0
  • Senin varya derim anani avradini ulan yuzume konus derim

0|0
    0|0
  • Allah razi olsun cok gunahim vardi giybet edip birazini almissin saol böyle devam et:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkamdan konuşup beste yapacaklarına, adam olup yüzüme konuşsunlarda düet yapalım dimi.

0|1
    0|0
  • Selam vermem artk

0|0
    0|0
  • Duymamazliktan gelirim herhalde :/

0|0
    0|0
  • hiç... kimseye güvenmiyorum ki buna şaşırayım

0|0
    0|0
  • Yakın olduğum birisi değilse umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • allahından bulsun

0|0
    0|0
  • Konusmam onla

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...