Bu babanın çaresizliğine ne diyorsunuz?

23 yaşında kolon kanseri oğlunun acı çekmesine ve "baba beni ya öldür ya yaşat" demesine dayanamayıp oğlunu öldüren baba için düşünceniz nedir?Bu babanın çaresizliğine ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Ben burada "oğlumun acısk dinsin ben hapislerde çürüsemde olur, o cennete gitsin ben cehenneme razıyım" diydn bir baba gördüm.
Katil deyip kestirip atanlara soruyorum. Sizin hiç morfinin bile fayda etmediği acılıları çeken, öleceğini gördüğünüz halde hiçbirşey yapamadığınız kanserli bir yakınınız oldumu?

1|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Oğlunu cennete mi soktu şimdi bunu oğlu istemiş tabiki kimsye cehenneme ya da cennete gidecek diyemeyiz ama oğlu da Allahın alacağı bir canı babasından istemiş burda oğlu da suçlu babası da suclu evet zor acı çekmek ama belki o çektiği acılar günahlarının affolmasina sebep olurdu belki bilmezsn Allah bilir iste

1|0
    0|0
    • Tabiki bilemeyiz. Babanın o an düşünmüş olabileceklerini faraza söylemeye çalıştım.

En İyi Erkek Görüşü

• Baba biraz bencillik yapmış. Oğlunun değilde kendi acısına son vermiş. Evde kalıp oğluna bakacağına hapse girmeyi tercih etmiş.

Biraz beklese oğlu zaten ölecekti. Allah'a olan inancı ve imanında eksiklikler varmış ki haddi olmadan can almış. Hapishaneye girdiğinde 3-5 ay geçsin de keşke oğlumun bokunu yeseydim de buralara düşmeseydim diyecek.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben Ötenazi'nin yaşama hakkı kadar en temel insan haklarından biri olduğuna inanırım.
    Her canlı bir gün ölümü tadacaktır. Kimse bu hükmün dışında değildir.
    İnsanoğlu ayağı kırıldığı için acılar içinde kıvranan bir atı vurarak acılarını dindirmeyi düşünebilecek kadar vicdan sahibi iken, konu bir insan olduğunda vicdanlarımız neden buz keser?
    Allah kimsenin başına vermesin ama yakınlarıma vasiyetimdir. Eğer acılar içinde çaresiz bir hastalığa düşmüş isem, günlerim sayılı ise, bırakın gün saymayı da beni bir an önce Hakkın rahmetine teslim edin, huzura kavuşturun derim.
    Ben o babanın yüce gönlü, sevgisi ve de en önemlisi büyük cesareti karşısında ellerinden öperim.

0|1
    0|0
  • Hayat insanı ne hallere getiriyor dedim Allah kimseye vermesin

0|1
    0|0
  • Katil BABA

0|0
    0|0
  • Katil

0|0
    0|0
  • Sabah sabah gözlerimin dolmasına sebep oldu diyebilirim

0|0
    0|0
  • İnanılmaz ağladım buna ya :(

0|0
    0|0
  • Allah cennet etsin mekanlarını 😔

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun adama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah sabır versin o anki psikolojisini anlamak zor adamın.

0|1
    0|0
  • Bu elbette çok zor bir durum. Çıkmadıı candan ümit kesilmez. Kul imtihanını yaşar. ama o an yaşanılan psikoloji çok farklıdır elbette. Ne diyelim üzücü bir durum.

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun yapmamalıydı sabretmeliydi ve benimde babam acı çekiyordu ve acı çekerek öldü ama sabretti

0|1
    0|0
  • BABA işte. Hapishaneye gireceğini bile bile oğlunun acı çekmemesi için hayatını hiçe sayan bir ADAM. Size göre katil olabilir! Zoru başarmış olan bu BABA'ya saygı duymalısınız. Kimsenin yapamayacağını yapmış...

0|1
    0|0
  • böyle babalara can feda ama şurda bir sıkıntı var benim anlayamadığım yine yaşamadığımız için o hayatı bilmeyiz fakat dermansız dert yoktur her şeyin çaresi vardır bu çareler yaradandadır. Allah ikisininde günahlarını affetsin babası için zor olmuştur.

0|0
    0|0
  • psikopatlık diyorum başka birşey diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yurekli bir adam

0|0
    0|0
  • zekiymiş,

0|0
    0|0
  • Boş konusuyorsunuz acıyı ceken anlar

0|0
    0|0
  • Oğlunun Acısına Son vermiş aynı durumda olsam eminim bende beni öldürmelerini isterdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...