Aramızdaki mesafe iyi demi?

sınıfımdaki kızlar böyle ilgi manyağı, sahte kızlar aram iyi değil kızlarla normalda kızlarla daha iyi anlaşırım ama bu dönem böyle oldu erkeklerle daha çok konuşuyorum ama böyle okulda konuşuruz telefondan falan özel olarak bir şey yapmam zaten iki tanesiyle daha samimiyim onlarla da kardeşim diyoruz birbirimize sağolsunlar bana tavsiyede bulundular okulsal konularda, diğerleriyle böyle ders muhabbetleri falan yaparız genelde özellikle erkeklerle konuşuyum demiyorum ama kendime yakın bulduğum kız yok, bunun yokluğunu çok hissediyorum mesela sınıfta erkekler birbirine kenetli nasıl desem böyle ayrı gayrı yok ama kızlar da bir birlik yok napıyım sizce, erkeklerle aramdaki mesafe iyi dimi?

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi aynen.

1|0
    0|0
    • sağol ya içime su serptin, kötü bir şey yaptım diye korktum

• niye ki zaten kimsenin ağzının içine düşecek kadar yakın değilim, olmazsa olmazım falan demiyorum sadece arkadaşız işte

• Farklı cinslerden dost olmaz !

Esenlikler...

En İyi Kız Görüşü

• Kızlarlada iyi olmaya çalış en azından sen adım at girişken ol karşı taraftan beklemeden. Sonra erkek meraklısına çıkartırlar adını sana yan yan bakış atmalar başlar böyle ortamlarda bu çok olur. Canın sıkılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...